Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przedmioty | Yasuo | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Zestaw początkowy

Ostrze Dorana

Mikstura Zdrowia

Strażniczy Totem (Talizman)

1 - Przedmioty | Yasuo | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
2 - Przedmioty | Yasuo | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Ostrze Dorana i jedna Mikstura Zdrowia to standardowy zestaw początkowy dla każdego ADC grającego na dolnej alejce, jednak z powodzeniem używają go także bohaterowie grający na górnej lub środkowej alejce - Przedmioty | Yasuo | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Ostrze Dorana i jedna Mikstura Zdrowia to standardowy zestaw początkowy dla każdego ADC grającego na dolnej alejce, jednak z powodzeniem używają go także bohaterowie grający na górnej lub środkowej alejce. Ostrze Dorana zwiększa twoje obrażenia, powiększa pulę twoich punktów zdrowia i pozwala ci wykradać małą ilość zdrowia przy każdym ataku - nie jest to może skuteczne po jednym czy dwóch atakach, ale potrafi wyleczyć sporo zdrowia w ciągu kilkudziesięciu sekund atakowania. Mikstura Zdrowia przy da ci się, gdy odniesiesz sporo obrażeń, a nie będzie możliwości, bądź czasu, na powolną regenerację za pomocą Ostrza Dorana.

Strażniczy Totem jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o dobór totemu - pozwala ci ustawić na 60 (lub 120 czy 180, w zależności od etapu rozgrywki) sekund Totem Ukrycia, co może uratować ci skórę, sygnalizując gank wrogiego junglera.

Przedmioty w środkowej fazie gry

Nagolenniki Berserkera

Kosa Statikka

Ostrze Nieskończoności

Totem Wizji (opcjonalnie)

3 - Przedmioty | Yasuo | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
4 - Przedmioty | Yasuo | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
5 - Przedmioty | Yasuo | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Nagolenniki Berserkera to najlepszy wybór z pośród ulepszeń do butów dla każdej postaci ADC - prócz zwiększonej premii do prędkości poruszania się, dodają także bonus do szybkości ataku, który bardzo dobrze współgra z twoją Nawałnicą Stali - Przedmioty | Yasuo | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Nagolenniki Berserkera to najlepszy wybór z pośród ulepszeń do butów dla każdej postaci ADC - prócz zwiększonej premii do prędkości poruszania się, dodają także bonus do szybkości ataku, który bardzo dobrze współgra z twoją Nawałnicą Stali. Jeśli grasz na postać z dużym CC, zadającą duże obrażenia magiczne, lub gdy wroga drużyna dysponuje mocnym CC i/lub obrażeniami magicznymi, zainwestuj w Obuwie Merkurego. Podobnie sprawa wygląda, gdy wroga drużyna zadaje bardzo duże obrażenia fizyczne - możesz zainwestować w Tabi Ninja.

Kosa Statikka powinna być twoim pierwszym dużym przedmiotem. Znacznie zwiększy twoje obrażenia - premia do trafień krytycznych zostanie podwojona dzięki twojemu pasywowi - a także zwiększy twoją mobilność i prędkość poruszania się, pozwalając ci ładować Płynność znacznie szybciej. Pamiętaj, by korzystać z wyładowania z Kosy Statikka za pomocą Nawałnicy Stali.

Ostrze Nieskończoności to najważniejszy przedmiot dla każdego ADC - dodaje bardzo dużo punktów obrażeń (jedynie maksymalnie zestackowany Krwiopijec dodaje więcej), zwiększa twoją szanse na trafienie krytyczne, a także zwiększa wartość owego trafienia krytycznego. Dzięki twojemu pasywowi, posiadając Kosę Statikka i Ostrze Nieskończoności będziesz dysponował 90% szansą na trafienie krytyczne. Dzięki obu tym przedmiotom twoje obrażenia wzrosną gigantycznie, pozwalając ci wygrywać nawet starcia 1v2 lub 1v3.

Dodatkowo, powinieneś zainteresować się kupieniem Totemu Wizji i ustawienie go w jakimś kluczowym miejscu (np. w krzakach na dolnej alejce, niedaleko smoka, lub koło któregoś z buffów w waszej dżungli, jeśli jungler ma problem z utrzymaniem jej). Nie jest to gigantyczny wydatek (kilka minionów zrekompensuje go w zupełności), a może niejednokrotnie uratować wam tyłek, lub pozwolić zniwelować wroga wizję w danym miejscu - dodatkowo pozwala skontrować upierdliwą Evelynn na jungli.

Jeśli masz problemy z harassującym wrogiem i nie dajesz rady się wyleczyć, a nie chcesz tracić kasy na mikstury leczenia - kup Wampiryczny Kostur. Później użyjesz go do zbudowania Krwiopijca, a w tym momencie może ci pozwolić na swobodną regenerację życia.

Zestaw końcowy

Nagolenniki Berserkera

Krwiopijec

Ostrze Nieskończoności

Kosa Statikka

Czarny Tasak

Anioł Stróż

Wielki Totem Wizji (Talizman)

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie