Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeciwnicy w jungli | Udyr | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Udyr jest jednym z najlepszych bohaterów do wyboru do dżungli, przez co nie ma tutaj praktycznie żadnego zagrożenia ze strony wrogich odpowiedników - jedynymi bohaterami, którzy są w stanie z nim wygrać (jeśli nie posiada on blue buffa), są Lee Sin i Xin Zhao, przez co lepiej nie podejmować z nimi walki. Jest jednak grupa bohaterów, która może zaatakować cię z zaskoczenia, a złapawszy cię w złej sytuacji (czyt. w okolicach 1/3 punktów zdrowia) mogą cię bardzo szybko wykończyć. Są to:

  • Shaco - gdy we wrogiej drużynie jest Shaco, będziesz gęsto i siarczyście rzucał epitetami. Wróg może przyczaić się na ciebie w krzakach, rozkładając kukły, by zabić cię w sekundę po tym, jak w nie wejdziesz. Utrzymywanie wizji w swojej dżungli i nie przebywanie w niej, gdy masz mniej niż 50% punktów zdrowia powinno cię przed nim uchronić. Bohater potrafi zniknąć na kilka sekund.
  • Twitch - to samo co wyżej, jednak bohater potrafi atakować z dystansu. Dodatkowo może cię spowolnić, a jego pasyw nakłada truciznę zadającą nieuchronne obrażenia. Tak jak Shaco może stać się niewidzialny na kilka sekund.
  • Evelynn - postać posiadająca stałą niewidzialność. Jej ukrycie wyłącza się gdy zaatakuje wroga, a w czasie jej trwania możesz ją dostrzec tylko, gdy zbliży się do ciebie bardzo blisko. Jest diabelnie niebezpieczna, gdyż totemy wizji nie pomogą ci w niczym (jedynie totem widzenia jest w stanie ją wykryć), a jest w stanie zadawać spore obrażenia w early game. Podobnie jak z Shaco, pilnuj się, by nie złapała cie poniżej 50% punktów zdrowia.

Sprawna komunikacja ze sojusznikami może obrócić starcie na waszą korzyść, zabijając wrogiego junglera. Bohaterowie z tej listy znacznie słąbną, jeśli nie są w stanie nikogo zabić w early game - jeśli uda ci się ich dodatkowo zabić we własnej jungli, będziesz miał spokój do końca gry, gdyż nie odważą się już zaatakować cię na twoim terenie.