Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Polecane Supporty | Draven | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Leona

Leona jest takim typem supporta, który może wesprzeć teoretycznie każdego Ad carry - Polecane Supporty | Draven | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Leona jest takim typem supporta, który może wesprzeć teoretycznie każdego Ad carry

Posiada ogromną ilość CC, a dodatkowo potrafi zadać niemałe obrażenia jak na supporta

Jej pasywna umiejętność zwiększa twoje obrażenia, co może być bardzo przydatne w początkowej fazie gry, podczas potyczek na linii.

Jako, że Draven posiada tylko jeden CC to dzięki Leonie mają ich razem aż cztery. To powód dla, którego linia może być zupełnie zdominowana przez tą parę.

Tresh

Tresh jest jednym z najbardziej popularnych supportów grających z Dravenem - Polecane Supporty | Draven | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Tresh jest jednym z najbardziej popularnych supportów grających z Dravenem.

Posiada bardzo duży potencjał na zabicie przeciwnika dzięki jego combo z ultimate.

Dodatkowo rzucając latarnię z reguły gwarantuje niesamowitą ucieczkę swojemu AD carry. Pamiętaj o tym, aby wypatrywać leżącej latarni i kliknąć na nią, aby przyciągnąć się do Tresha.

Minusem jest to, że Tresh nie zagwarantuje ci żadnego uzdrowienia. Musisz więc szybko postarać się zakupić Krwiopijcę, bądź Wampiryczny Kostur/Misktury zdrowia.

Jako, że Draven jest bardzo silnym w początkowej fazie gry, to Tresh bardzo go wzmacnia dodatkowym CC.

Zawsze lepiej wyczekać aż Tresh złapie na swój hak przeciwnika i dopiero wtedy ruszyć z całym arsenałem, żeby efektywnie wyeliminować wroga.

Taric

Tarick jest jednym z najlepszych supportów do gry z Dravenem - Polecane Supporty | Draven | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Tarick jest jednym z najlepszych supportów do gry z Dravenem. Posiada silny stun (oszołomienie przeciwnika), potrafi leczyć, a dodatkowo jest bardzo wytrzymały.

Tarick może blokować ataki przeciwników bądź starać się ich harassować, a to oznacza, że jako Draven będziesz mógł zachować bezpieczną odległość i spokojnie zabijać stwory

Posiada aurę, która zwiększa pancerz również tobie. Bardzo przydatne jeżeli będziemy starać sie wcześnie harassować i nie wyjść na tym gorzej niż przeciwnik.

Janna

Janna jak powyższe supporty nie jest tak agresywna - Polecane Supporty | Draven | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Janna jak powyższe supporty nie jest tak agresywna. Jest to bardziej bohater do delikatnego harassu oraz gry defensywnej.

Jej tarcza daje Dravenowi jeszcze większy boost do obrażeń, a dodatkowo pochłania część ataków wychodzących od przeciwnika.

Janna z reguły składa przedmioty dające szybkość ruchu sojusznikom, albo spowalniające przeciwników. Dzięki temu mamy większe szanse ucieczki w trakcie ganku/złapania uciekających przeciwników.

Jej ultimate nie tylko odpycha przeciwników od nas we wszystkie strony, ale i bardzo potężnie leczy. Nawet jeżeli przegramy potyczkę i zostanie nam bardzo mało życia to jet ona nas wstanie uleczyć niemalże całkowicie. Dzięki temu możemy dłużej pozostać na linii i nie stracić wielu stworów.

Jednak Janna nie jest supportem, który wykorzysta potencjału Dravena do dominacji linii w początkowej fazie gry. Zalecałbym jednak wybranie innych supportów. No chyba, że przeciwnicy posiadają jakiegoś AD Carry, który może nas gnębić bardziej niż my jego.