Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Brand Support - sposób gry | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Support

Early Game

Początek gry musi być bardzo agresywny. Przeciwnicy muszą się bać Branda od samego początku i trzeba wywierać na nich presję. Główną metodą jest ustawianie się w krzakach i nękanie ich zaklęciami takimi jak słup ognia, który przyniesie mu złoto, a przeciwnikom zbije zdrowie.

Grunt to wiedzieć, kiedy się wycofać. Jeśli przeciwnicy zbyt nacierają to warto ich ogłuszać Pożogą połączoną z Spaleniem. Nie można się bać ogłuszyć supporta, który naciera na twojego adc. On na pewno to doceni. Brand jest znanym zabójcą tanków, więc żadna Leona i Alistar nie powinni być dla niego problemem. Jeśli Brand mocno zrani rzucającego się tanka to ten potem dwa razy pomyśli niż zrobi to ponownie.

Warto też czasem wpaść Brandem na środkową aleję, gdy ma się już Roszczenie Królowej Lodu, aby tam wyjść z krzaków i pomóc zabić Midlanera.

Late Game

W późnej fazie gry głównym zadaniem Branda jest ochrona carrych przed tankami i innymi łapiącymi carrych. Oczywiście musisz też użyć dobrze Piroklazmu tak by spowolnić cały przeciwny team i jeśli masz okazje to zabić przeciwnego Carry. Jednakże głównym zadaniem jest ochrona.

Brand jest dobrym zabójcą tanków, więc jeśli taki Tahm Kench czy Malphite rzucą się na twojego adc to on sam mógłby sobie szybko nie poradzić. Dobra kombinacja z ogłuszeniem powinna pomóc rozprawić się z takim oponentem dosyć szybko. Brand nie jest wytrzymały, więc jeśli adc i Brand pomagają sobie nawzajem to walka drużynowa nie powinna stanowić problemu.