Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak grać przeciwko Renektonowi? | Renekton | League of Legends League of Legends poradnik, porady

 1. Renekton otrzymuje premię z przedmiotów z obrażeniami od ataków, więc pancerz jest przeciw niemu niezwykle skuteczny.
 2. Gdy Renekton użyje Rąb I Siecz staje się niezwykle podatny na ganki, oraz uniemożliwia sobie ucieczkę.
 3. Zwróć uwagę na ilość punktów furii Renektona, gdyż daje ona pojęcie o tym kiedy może on zaatakować.
 4. Nękanie Renektona w celu uniemożliwienia mu walki, przez co nie napełni sobei furii może być kluczowe w wygraniu na linii. Staraj się więc w miarę możliwości odseparować go od minionów.
 5. Renekton jest bardzo podatny na umiejętności kontroli tłumu. Staraj sie najpierw ich użyć, aby jego furia spadła. Spada ona po chwili, tylko jeżeli Renekton nie atakuje.
 6. Pamiętaj, ze jego Ultimate daje mu duże pokłady zdrowia niemalże błyskawicznie. Używając Ignite po czym odsunięcie się od niego myśląc, że będziemy wstanie go zabić czasem może być nieprzemyślanym posunięciem. Musisz mieć stuprocentową pewność, że go zabijesz. Dopiero wtedy odejdź.
 7. Nigdy nie divuj Renektona pod jego wieżą.(nie wskakuj pod wieże w celu zabicia) jeżeli nie masz pewności czy jego R jest aktywne czy nie. Może on wtedy ogłuszyć Cie pod wieżą I użyć ultimate, przez co nie tylko przeżyje, ale i prawdopodobnie zabije ciebie.
 8. W early staraj się z nim nie walczyć, prawdopodobnie będzie wstanie zadać Ci o wiele więcej obrażeń niż Ty jemu.
 9. Jeżeli uda Ci się przetrwać na linii wystarczająco długi nie odbiegając przy tym farmą, to w późniejszej fazie gry, możlwie że zdobędziesz nad nim przewagę.
 10. Poproś o wczesny gank swojego sojuszniczego dżunglera. Likwidując tak wcześnie Renektona uczynisz go mniej przydatnym i mniej groźnym potem. Pamiętaj, że jego potęga jest we wczesnej i środkowej fazie gry.
 11. Przede wszystkim staraj sie farmić, będzie ciężko, ale próbuj.
 12. Jeżeli wiesz, ze Renekton posiada swoje umiejętności na odnowieniu, a zwłaszcza E, to wtedy możesz próbować atakować. Renekton nie będzie wstanie uciec jeżeli zadasz mu spore obrażenia.