Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

O specyfice gier rankingowych i Twoich umiejętnościach | Gry rankingowe LoL League of Legends poradnik, porady

O specyfice gier rankingowych i Twoich umiejętnościach

Mecze rankingowe różnią się od tych zwykłych przede wszystkim nastawieniem biorących w nich udział graczy. Większość z nich traktuje je bardzo poważnie, toteż często można się tam spotkać z dość napiętą atmosferą. Na dodatek, choć członkowie obu stających naprzeciw siebie drużyn w założeniu grają na zbliżonym do siebie poziomie, nierzadko bardzo różnią się od siebie pod względem umiejętności. Grając samemu (solo que), szczególnie na niższych dywizjach musisz być nastawiony na to, że na Twoich barkach będzie spoczywało "carry'owanie" gry. Oto kilka porad ogólnych, dotyczących grania "rankedów":

1. Naucz się grać na każdej z pozycji. Jest to najważniejsza, a tak często pomijana na niższych dywizjach umiejętność. To, że grasz na midzie nie znaczy, że zawsze go dostaniesz. Dobrze mieć jakąś alternatywę, szczególnie, jeśli trafi Ci się w drużynie ktoś, kto umie grać tylko jedną postacią (zdarzają się i tacy). I nie chodzi tu o znajomość tego jak w teorii gra się na danej pozycji, a o umiejętności praktyczne.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie