Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tips & Tricks | Lulu | League of Legends League of Legends poradnik, porady

1. Jeśli wyślesz Pixa (E) na sojusznika, który ma dużą szybkość ataku możesz zwiększyć zadawane przez niego obrażenia za sprawą swojej umiejętności pasywnej.

2. Szalony Rozrost nie tylko dodaje punkty zdrowia bohaterowi na którym został użyty, ale również podbija wszystkie otaczające go cele. Jeśli w drużynie znajduje się postać, która wskakuje w sam środek walki (jak np. Amumu, Malphite, Jax, Jarvan IV, Shyvana, Nocturne itd.) można użyć tej umiejętności do przedłużenia CC na grupie przeciwników. Taka operacja da sojusznikom więcej czasu na odpowiednie wybranie celów i ich likwidacja.

3. Gdy przeciwnik próbuje nurkować pod Turreta, aby zdobyć na Tobie zabójstwo, użyj R gdy jest blisko Ciebie. W takim wypadku przeciwnik zostanie podrzucony do góry i spowolniony, a tym samym otrzyma kilka dodatkowych strzałów od wieży nawet gdy użyje Flasha.

4. W przypadku kiedy przeciwny team ma w składzie Karthusa i widzisz nad swoją głową promień, który nieubłaganie zwiastuje zagładę (jego ulti) za pomocą Szalonego Rozrostu i tarczy z E możesz uratować wybranego członka drużyny. Staraj się wtedy mądrze wybierać.

5. Gdy użyjesz Pixa w agresywny sposób (E) będzie on wisiał nad przeciwnikiem przez parę sekund i ujawniał jego pozycję na mapie. W takim wypadku postaci takie, jak np. Twitch lub Evelynn nie będą mogły schować się w cieniu. Trick ten działa również na pozostawionego przez Wukonga klona - widać w którym kierunku prawdziwy cel próbuje uciec.

6. Grając Lulu dobrze jest zdecydować się na opcję sterowania "self + smart cast" czyli smart casty z opcją rzucenia skilla na siebie. Chodzi o to, że w trakcie starcia drużynowego nie ma za wiele czasu aby wybierać poszczególne umiejętności i dodatkowo klikać nimi na wybrany cel. Opcja ta znacznie ułatwi sprawę ponieważ po najechaniu kursorem na wybrany cel (sojusznik, wróg, minion etc.) Lulu wykona daną czynność lecz gdy żaden cel nie będzie zaznaczony to w takim wypadku Lulu użyje umiejętności na sobie.

7. Jako, że Lśniąca Lanca to tak naprawdę dwa pociski (jeden wystrzeliwany przez Lulu, a drugi przez Pixa) można znacznie zwiększyć zasięg jej działania poprzez wysłanie Pixa (E) na któregoś ze swoich lub wrogich minionów, sojusznika lub wroga, aby z takiej pozycji wycelować w wybranym kierunku i np. spowolnić uciekającego wroga.

Na powyższym screenie Pix został wysłany na miniona (osłonięty jest on tarczą) i zza jego pleców Pix celuje w Swaina nawet wtedy, gdy Lulu jest zupełnie poza zasięgiem - Tips & Tricks | Lulu | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Na powyższym screenie Pix został wysłany na miniona (osłonięty jest on tarczą) i zza jego pleców Pix celuje w Swaina nawet wtedy, gdy Lulu jest zupełnie poza zasięgiem. Jak można zauważyć, Lulu znajduje się również poza obszarem aktywności Turreta więc zupełnie nic jej nie grozi. W taki sposób można nawet zdobywać zabójstwa gdy przeciwnik myśli, że jest już zupełnie bezpieczny.

8. Przy użyciu Lśniącej Lancy (Q) można również świetnie farmić. Wystarczy wysłać Pixa na pierwszego lub drugiego wrogiego miniona w rządku i z takiej pozycji wystrzelić Q. Lanca Lulu i Pixa przeleci przez całą szarżującą linię minionów (wyjątkiem jest fala z siegie minionem, którego niestety skill nie dosięgnie).

1 - Tips & Tricks | Lulu | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry