Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób gry | Braum | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Early Game

Początek gry Braumem jest niemalże identyczny jak w przypadku innych supportów - powinieneś cały czas być blisko swojego ADC, by zbierać doświadczenie i zniechęcić wrogów do nękania go. Pamiętaj by od czasu do czasu (gdy masz ładunki na Reliktowej Tarczy) zabijać wrogie miniony, gdyż zarabiasz na tym jednocześnie ty i twój ADC.

W momencie, gdy zdobędziesz 2 (lub najlepiej 4) poziom doświadczenia, możesz zacząć grać agresywniej. Postaraj się trafić wroga swoim Q (Kąsający Mróz) i jeśli ci się to uda, zasygnalizuj twojemu ADC by atakować oznaczonego wroga. Ilość zadanych obrażeń, a także ogłuszenie nałożone przez twoją umiejętność pasywną, mogą zagwarantować wam zabójstwo, bądź wymusić użycie umiejętności Błysku czy Leczenia ze strony wroga.

Zestaw umiejętności Brauma umożliwia twojemu ADC bezkarne nękanie wroga - jeśli ten przejdzie do kontrataku, wystarczy doskoczyć między sojusznika i wroga i podnieść tarczę, by wchłonąć większość obrażeń. Pamiętaj, że możesz używać swoich umiejętności, gdy tarcza jest podniesiona, tak więc możesz dalej oznaczać wrogów swoim Q i atakami!

Powinieneś cały czas dbać o to, by na alejce była wizja, co powinno zminimalizować ryzyko ganka kogoś z przeciwnej drużyny. W miarę możliwości staraj się utrzymać wizje na smoku, gdyż niektórzy junglerzy są w stanie samotnie go zabić we wczesnym etapie gry (jak Fiddlesticks, Shaco, Udyr). Możesz także skupić się na czyszczeniu wrogiej wizji w krzakach przy alejce, by móc bezkarnie i z ukrycia próbować trafić wroga swoim Q.

Mid Game

Mid game rozpoczyna się w momencie, gdy padają pierwsze wieże i wrogowie zaczynają wędrować po mapie (nie raz na dolną alejkę). Z tego powodu powinieneś bezwzględnie utrzymywać wizję, by nie dopuścić do niespodziewanego ataku. Musisz także za wszelką cenę trzymać wizję na smoku, najlepiej za pomocą Totemów Wizji, by uniemożliwić kontrolowanie smoka wrogiej drużynie.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie