Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeciwnicy na linii | Draven | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Przeciwnik

Ikona

Poziom trudności

Opis

Varus

Wysoki - Przeciwnicy na linii | Draven | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Wysoki

Varus jest jedną z największych kontr dla Dravena z kilku powodów.

Pierwszym jest to, że posiada większy bazowy zasięg, a więc podczas wymiany ataków będzie miał większą szansę obicia ciebie niż ty jego.

Posiada bardzo silny poke, dzięki umiejętności Q, której nie jest tak łatwo uniknąć. Posiada ona niesamowicie wielki zasięg, a jeżeli trafi cię bez trafienia po drodze żadnych stworów, to zada OGROMNE OBRAŻENIA. No i jeszcze będzie wiedział gdzie możesz się znaleźć przez twoje Q. Czyni cię to łatwiejszym celem

Dodatkowo posiada większy burst używając wszystkich umiejętności jednocześnie.

Najgorsze jest jednak jego R. Po użyciu i trafieniu zatrzymuje cię na pewien czas przez co nie jesteś wstanie łapać swoich toporów, a więc obrażenia jakie mógłbyś zadać Varusowi są o wiele mniejsze.

Żeby z nim wygrać powinieneś unikać walki, chyba, że twój suport złapie go pierwszy. Jeżeli nie to pozostaje ci jedynie prosić o gank, albo usiłować zabić w walce 2 na 1

Używaj Q i uciekaj, żeby uniknąć zebrania maksymalnej wartości ładunków (3) z umiejętności Varusa(W). Nakłada on je poprzez zwyczajne ataki. Eksplodują one jeżeli trafi Cie jakąś umiejętnością. Q albo E zadając przez to większe obrażenia.

Warto użyć również W , aby uniknąć trafienia strzałą pochodzącą z umiejętności Q.

Jinx

Średni - Przeciwnicy na linii | Draven | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Średni

Tak samo jak Varus, Jinx posiada długodystansowy poke działający na podobnej zasadzie. Tyle tylko, że nie przechodzi przez stwory i spowalnia.

Teoretycznie jesteśmy wstanie wygrać linię, gdyż bazowo posiadamy większe obrażenia w początkowej fazie gry, jednakże Jinx ma lepszą kontrolę tłumu. Przez naszą nieuwagę możemy przegrać.

Jinx również posiada ultimate globalny, więc starajmy się podczas powrotu z małą ilością zdrowia znajdować się w miejscu, którego Jinx może nie przewidzieć. Z pewnością unikajmy krzaków bądź stania pod wieżą.

Powinieneś starać się bronić wieże, gdyż Jinx może bardzo szybko ją zniszczyć. Tak więc unikaj otrzymywania obrażeń, aby nie wracać do bazy zbyt często.

Sposobem na pokonanie Jinx jest zabicie jej jak najszybciej jeszcze w początkowej fazie gry. Posiadasz o wiele większe obrażenia na początku.

Jeżeli posiadasz supporta z duża ilością CC to będziesz wstanie uczynić Jinx zupełnie nieprzydatną. Jednakże ona z czasem może to zrobić z tobą.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie