Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Magowie (Mages) | Rodzaje bohaterów w League of Legends League of Legends poradnik, porady

Magowie to bohaterowie, którzy w głównej mierze dysponują umiejętnościami dalekiego zasięgu, o dużych obrażeniach i sile rażenia, z domieszką efektów kontroli tłumu. Specjalizują się w obrażeniach magicznych, i najczęściej inwestują w przedmioty zwiększające moc umiejętności oraz redukcję czasów odnowienia, tak aby mogli jak najczęściej i jak najmocniej korzystać z potężnych kombinacji. Magowie muszą wykazać się niezwykłą precyzją, jako że większość ich zestawu składa się z umiejętności mierzonych. Dzielą się oni na Magów Eksplozywnych, Bitewnych i Dalekosiężnych.

Magowie Eksplozywni (Burst Mages)

Magowie Eksplozywni celują w odosobnione, wrażliwe jednostki, które w mgnieniu oka potrafią zlikwidować pojedynczą serią umiejętności. Cechują się dewastującymi obrażeniami oraz pokaźną ilością CC, ale i niskim zasięgiem i długimi czasami odnowienia.

Zaleta

Wada

+ idealnie sprawdzają się do likwidowania wrażliwych celów

- bezradni w starciu z wytrzymałym przeciwnikiem

Magowie Bitewni wskakują w wir walki i sieją spustoszenie w szeregach wroga, dzięki swoim obrażeniom ciągłym oraz zaskakującej wytrzymałości - Magowie (Mages) | Rodzaje bohaterów w League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Magowie Bitewni (Battlemages)

Magowie Bitewni wskakują w wir walki i sieją spustoszenie w szeregach wroga, dzięki swoim obrażeniom ciągłym oraz zaskakującej wytrzymałości. Swoim stylem gry przypominają Wojowników - potrzebują więcej czasu na zadanie obrażeń oraz muszą podejść równie blisko. Potrafią utrzymać się w walce do ostatniej kropli krwi, a niektórzy nawet i dłużej.

Zaleta

Wada

+ Są równie wytrzymali, co niebezpieczni

- Potrzebują dużo czasu na zadanie odpowiednich obrażeń

Magowie dalekosiężni są mistrzami zasięgu i wykorzystują tą przewagę do ciągłego nękania i osłabiania przeciwników z ogromnych odległości - Magowie (Mages) | Rodzaje bohaterów w League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Magowie dalekosiężni (Artillery Mages)

Magowie dalekosiężni są mistrzami zasięgu i wykorzystują tą przewagę do ciągłego nękania i osłabiania przeciwników z ogromnych odległości. Choć ich obrażenia mogą się wydawać niesprawiedliwe, to wystarczy jedna skuteczna szarża, żeby powstrzymać ich ostrzał.

Zaleta

Wada

+ Potrafią ranić wrogów z ogromnej odległości

- Są wyjątkowo wrażliwy na szarże wrogów

1 - Magowie (Mages) | Rodzaje bohaterów w League of Legends - League of Legends - poradnik do gry