Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tips & Tricks | Ziggs | League of Legends League of Legends poradnik, porady

1. Skacząca Bomba wybuchnie przy kolizji z pierwszym napotkanym celem także zadbaj o odpowiednie pozycjonowanie, gdy chcesz trafić w przeciwnika.

2. Przy pomocy Ładunku Kumulacyjnego możesz przeskoczyć przez ścianki lub przeszkody, ale pamiętaj, aby przed tym zadbać o odpowiednie pozycjonowanie.

Na powyższym screenie Ziggs ustawił się tak, aby ładunek wyrzucił go w kierunku przeszkody dzięki czemu udało mu się nad nią przelecieć - Tips & Tricks | Ziggs | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Na powyższym screenie Ziggs ustawił się tak, aby ładunek wyrzucił go w kierunku przeszkody dzięki czemu udało mu się nad nią przelecieć.

3. Możesz wykorzystać Hextechowe Miny do walki w ciasnych przejściach na alejce lub w dżungli.

Na powyższym screenie, Ziggs zablokował boczne przejście na środkową alejkę co może skutecznie zatrzymać szarżującego junglera - Tips & Tricks | Ziggs | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Na powyższym screenie, Ziggs zablokował boczne przejście na środkową alejkę co może skutecznie zatrzymać szarżującego junglera.

Z kolei na tym screenie zablokowane zostało przejście w dżungli - Tips & Tricks | Ziggs | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Z kolei na tym screenie zablokowane zostało przejście w dżungli. Takich miejsc na mapie jest o wiele więcej i z czasem sam/a nauczysz się z nich intuicyjnie korzystać.

4. Możesz wykorzystać Skaczącą Bombę do zdobycia CS i jednoczesnego harassowania przeciwnika. Jeśli widzisz, że przeciwnik znajduje się blisko własnych minionów, rzuć w tym kierunku bombę, która wybuchnie na minionach, ale zada obrażenia boszarowe, które mogą dosięgnąć przeciwnika.

5. W późniejszej fazie rozgrywki kombinacja umiejętności E+Q może bardzo szybko zlikwidować całą falę wrogich minionów.

6. Korzystaj ze Skaczących Bomb w trakcie okupowania wrogiego Turreta - bomby lecą na znaczną odległość, mają krótki CD i zadają duże obrażenia, a więc możesz w tej sposób nękać przeciwnika i zyskać przewagę dla własnej drużyny.

7. Staraj się zwracać uwagę na to, co dzieje się na pozostałych alejkach i jeśli zajdzie taka potrzeba (np. walka 2 na 2 na dolnej alejce lub gank junglera) to wesprzyj własną drużynę przy pomocy ulti. Możesz w ten sposób zyskać zabójstwo albo asystę.