Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób Gry | Viktor | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Early Game

Odpowiedni początek to podstawa do dobrej gry Viktorem. Od samego startu staramy się często chodzić na pojedyncze wymiany ciosów z przeciwnikiem, gdyż Q daje nam do tego bardzo duże możliwości. Nasz pierwszy powrót do bazy na zakupy powinien się odbyć, gdy mamy w kieszeni co najmniej 1000 golda. Dzięki temu będziemy mogli ulepszyć Hexrdzeń co pozwoli nam ulepszyć Promień Śmierci i dzięki temu będziemy mogli w łatwy sposób zdominować grę na linii dużymi obrażeniami. Kolejnym naszym celem powinna być Zmora Licza. Pamiętamy przez cały czas o rozsądnym gospodarowaniu maną by nie tracić dużo czasu na powroty.

Mid Game

W tym czasie trwania gry powinniśmy skupić się na szukaniu fragów na innych liniach. Więc gdy przez poke'owanie spowodujemy że nasz przeciwnik na midzie postanowi się cofnąć idziemy najlepiej na bota, 2 fragi to więcej niż 1 ;). Nasz ulepszony Promień Śmierci będzie w stanie zabrać zarówno supportowi jak i ADC sporą ilość HP.

Late Game

W tym etapie gry zaczynają się walki drużynowe, ze względu na małą ilość życia staraj się trzymać za swoimi towarzyszami, nie robią za twą żywą tarczę. Twój Promień Śmierci ma wystarczający duży zasięg by chować się w tyle i razić nim przeciwników. Gdy któraś ze stron zainicjuje walkę staraj się złapać jak największą ilość przeciwników w Pole Grawitacyjne, możesz wtedy ładować w jego środek zarówno Promień Śmierci i Burzę Chaosu.