Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób gry | Kha'Zix | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Kha'Zix Top/Mid

Early Game

Kha'Zix znany jest ze swojej siły w początkowej fazie rozgrywki. Poczekaj spokojnie na 3 poziom i jeśli nadarzy się okazja, poczęstuj przeciwnika z Q gdy tylko zbliży się na tyle blisko, że Kha'Zix będzie mógł go sięgnąć. Farm jak najlepiej i uważaj na przeciwnego junglera - jeśli się pojawi staraj się otrzymać jak najmniej obrażeń i użyj Skoku, aby zyskać na odległości. Cały czas pamiętaj o odnawianiu umiejętności pasywnej. Przydatne combo na początku rozgrywki: W->Q->AA.

Mid Game

Po zdobyciu 6 poziomu i ewolucji na Q, Kha'Zix może wywierać jeszcze więcej presji na przeciwniku. Przy użyciu R będzie odnawiać swoją umiejętność pasywną, a to przełoży się na zadawane obrażenia. Staraj się harassować przeciwnika i osłabić go do momentu kiedy będzie można go zabić przy użyciu jednego combo. Pamiętaj, że Skok ma duży cooldown więc jeśli użyjesz go ofensywnie i nie zdobędziesz zabójstwa to przez jakiś czas Kha'Zix będzie odsłonięty na ganki przeciwników. Jeśli udało Ci się przepchnąć wieżę przeciwnika - staraj się wywierać presję na liniach sojuszników.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie