Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opis bohatera | Lulu | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Podstawowe informacje - Opis bohatera | Lulu | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Podstawowe informacje

Zalety

Wady

Poziom trudności: Wysoki

Mobilność: Wyoska

CC: Wysokie

Obrażenia: Wysokie

Wytrzymałość: Niska

Typ obrażeń: AP

Preferowane role: Support

+ Duży zasięg umiejętności za sprawą Pixa

+ Bardzo duża mobilność

+ Ulti, które leczy + CC

+ Całkiem spore obrażenia jak na Supporta lub duże obrażenia jako APC

- Podatność na obrażenia

- Odpowiednie korzystanie z Pixa może sprawiać problemy

- Lulu musi uważnie korzystać z umiejętności bo inaczej będzie bezbronna

Lulu jest jedną z postaci Supportujących, ale świetnie radzi sobie również na środkowej alejce w roli APC. Jako Support znakomicie sprawdza się w roli uprzykrzania życia przeciwnikowi za sprawą sporego zasięgu na Q i możliwości harassowania podstawowymi atakami z dystansu. Co więcej, Lulu dysponuje sporą ilością CC. Jako APC, Lulu potrafi dobrze i skutecznie farmić, a przy odpowiednim wykorzystaniu swojego przyjaciela Pixa zdobyć zabójstwo nawet z bardzo dalekiej odległości.

Podstawową umiejętnością Lulu jest Lśniąca Lanca (Q), która ma duży zasięg rażenia, a także zadaje spore obrażenia i spowalnia trafionych przeciwników. Pociski lecą przez wszystkie cele więc mogą ranić i spowolnić wszystkich przeciwników w zasięgu. Po użyciu Fanaberii (W), Lulu potrafi zamienić przeciwnika w urocze zwierzątko co doskonale sprawdza się w przypadku ataku, jak i w czasie obrony. Lulu może zawsze skorzystać z pomocy Pixa (E), który osłoni wybranego sojusznika tarczą absorbującą obrażenia lub zada obrażenia przeciwnikowi i przez parę sekund będzie pokazywał jego aktualną pozycję na mapie. Szalony Rozrost (R) potrafi uratować sojusznika nawet z największej opresji.

Grając tą postacią, w zależności od pełnionej funkcji, zdobyte złoto inwestuje się przede wszystkim w przedmioty, które będą wspomagać sojuszników bonusem do szybkości ruchu, statystyki defensywnymi i ofensywnymi (Support) lub takie, które zwiększą pulę many, obniżą CD i zwiększą moc magiczną (APC).