Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób Gry | Nasus | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Early Game

Nasus często jest głównym celem junglera, ponieważ jego słaba early game, szybko przeradza się w krwiożerczą mid game, co sprawia, że Nasus pcha się do przodu jak szalony niszcząc wieże w ekspresowym tempie. Dlatego priorytetowym zadaniem jest pamiętanie o wardach. Twój Trinket to za mało, kupuj dodatkowe wardy, aby nie dać się zatrzymać i móc farmić jak najwięcej stacków. Od tego zależy jak będą wyglądały dalsze etapy twojej gry.

Pamiętaj, że dzięki pasywowi i regeneracji życia z Doran Shield na początku gry, możesz farmić bez przejmowania się przeciwnikiem. To jest tzw. Farm Game, nie możesz dać się odciągnąć od farmienia. Twoim celem są stacki na Q, więc nabijaj je!

Jeżeli przeciwnik atakuje cię, gdy znajdujesz się pośród fali swoich minionów, to jest tylko i wyłącznie dobre dla ciebie, ponieważ siła i wielkość obrażeń, jakie zadają w początkowej fazie gry jest zdecydowanie większa niż później (niższe odporności i pancerz, które rosną dopiero wraz z lvlem i itemami). Przeciwnik zbierając aggro twoich minionów na siebie musi się cofnąć, a ty zamiast lecieć zanim w spokoju farm. Pozwoli ci to nie tylko na nabicie masy stacków, ale zwiększenie swojej przewagi w złocie, co w ogólnym rozrachunku da zwycięstwo na linii.

Twoje ulti (R), w sytuacji tzw. "podbramkowej" daje ci dodatkową szansę na przeżycie, a w przypadku tower dive'a ze strony przeciwnika na pewno na killa. Ponieważ twoje obrażenia z Q oraz dodatkowe z ulti + spowolnienie na W, są w stanie zatrzymać każdego pod twoją wieżą we wczesnej fazie gry, tak, aby zginął. I gdy masz mało życia i masz swoje ulti gotowe (i mane!), to tak naprawdę masz go dużo więcej. :) W niższych ligach rzadko o tym pamiętają przeciwnicy i jest to doskonała okazja do zdobycia przewagi na przeciwnikiem.

Mid Game

Dzięki stackom na Q, powinieneś podczas nieobecności wroga na linii, szybko zniszczyć mu wieżę. Pamiętaj w dalszym ciągu o wardach, szczególnie, gdy nie ma już wieży przeciwnika a ty biegasz po różnych liniach.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie