Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tips & Tricks | Morgana | League of Legends League of Legends poradnik, porady

1. Zawsze staraj się trafić Q PRZED rzuceniem W pod nogi przeciwnika ponieważ jeśli nie zostanie on uziemiony w miejscu to bardzo szybko wyjdzie poza zasięg działania Udręczonej Ziemi.

2. Nie używaj E bez celu tylko zawsze trzymaj tę umiejętność na odpowiednią okazję. Jeśli widzisz zbliżającego się przeciwnika NIE używaj od razu Tarczy tylko poczekaj na jego ruch i cofaj się w bezpieczne miejsce. Skorzystaj z Tarczy dopiero w momencie, gdy przeciwnik użyje umiejętności CC - np. w przypadku gdy Amumu rzuca w Twoją stronę Bandażem lub gdy Leona właśnie się do Ciebie przyciąga. Jeśli skorzystasz z tej umiejętności za wcześnie to przeciwnik po prostu przeczeka jej efekt i dopiero zaatakuje.

3. Jeśli masz taką możliwość to celuj Q z krzaków co znacznie utrudni przeciwnikowi szybką reakcję i uniknięcie nadlatującego pocisku mrocznej energii.

4. Zawsze staraj się jak najefektywniej wykorzystywać W. Przy czyszczeniu fal minionów obejmij efektem Udręczonej Ziemi jak najwięcej z nich.

5 - Tips & Tricks | Morgana | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

5. Możesz użyć Błysku do lepszego wykorzystania ulti. Po prostu wskocz w samo centrum walki, aby złapać jak najwięcej przeciwników i wciśnij R. Jeśli przeciwnicy się wylfashują - podążaj za nimi aby zestunować jak najwięcej z nich. Gdy jednak obiorą Twojego bohatera za cel - użyj Zhonyi.

6. W trakcie starcia na linii możesz użyć R i podążać za wybranym celem tak długo, dopóki nie zostanie zestunowany po czym rzuć mu pod nogi W i natychmiast uwięź go w klatce za pomocą Q. W ten sposób zmaksymalizujesz CC i zadawane obrażenia na przeciwniku.

7. Przy korzystaniu z Mrocznej Tarczy warto ustawić ją na tzw. Quick + Self Cast czyli szybkie użycie umiejętności z możliwością rzucenia jej na siebie. Chodzi o to, żeby nie wybierać manualnie celu, który chce się ochronić bo zajmuje to dużo czasu. Przy takim ustawieniu wystarczy jedynie najechać na wybrany cel kursorem i wcisnąć E. Jeśli jednak żaden cel nie zostanie wybrany to umiejętność zostanie automatycznie użyta na Morganie. Znacznie usprawni to walkę i pozwoli na wyczekanie z użyciem Tarczy do ostatniego momentu.