Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tahm Kench dżungla - sposób gry | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Dżungla

Early Game

Początek gry Tahm Kenchem w dżungli jest ekstremalnie trudny, żmudny i po prostu nudny - czyszczenie dżungli jest bardzo wolne, przez co nie będziesz w stanie za bardzo wspomóc swoich sojuszników, a niskie obrażenia z pewnością wymuszą konieczność częstych powrotów do bazy. Zanim nie osiągniesz 6 poziomu doświadczenia, czyszczenie dżungli będzie piekielnie wolne, jednak gankować możesz zacząć już znacznie wcześniej - posiadając punkt w Q i W możesz wykorzystać sytuację, gdy wróg się nie pilnuje i przepchał linię pod sojuszniczą wieżę. Trafienie Q, a następnie dołożenie dwóch ładunków Smakosza z pewnością wymusi na wrogu użycie Błysku - jeśli nie, Pożryj wroga, a następnie wykończ go razem z sojusznikiem.

Nie bądź chciwy - spalenie wrogich czarów przywoływacza, czy zmuszenie go do powrotu do bazy (i strata złota i doświadczenia) jest tak samo skuteczne jak zabicie go, gdyż pozwoli twojemu sojusznikowi na wypracowaniu przewagi nad wrogiem.

Twój początek na dżungli zależy od tego, w którym miejscu zaczynasz. Jeśli jesteś w drużynie niebieskich ("na dole"), zacznij od swojego red buffa, jeśli w fioletowych ("na górze") rozpocznij wędrówkę od blue buffa.

Trasa dla "niebieskich" powinna wyglądać tak:

1. Zacznij od eliminacji Skalniaków, pary małych golemów przy dolnej alejce - wezwij sojuszników z tej właśnie alejki do pomocy. Pamiętaj, by wykorzystać Porażenie na większym golemie, gdyż da ci to specjalnego buffa, który co kilka ataków ogłuszał będzie neutralne stwory.

2. Zabierz się za eliminację czerwonego buffa - po ubiciu Skalniaków powinieneś mieć drugi poziom, a z pomocą ogłuszeń będziesz w stanie bez problemu poradzić sobie z potworami.

3. Następnie udaj się do obozu z wilkamii - bez problemu powinieneś sobie z nimi poradzić, dzięki swoim umiejętnościom (Q i W) oraz atakom, wspomaganym przez obrażenia zadawane przez red buffa.

4. Następnie idź ubić Ponurnika, potwora, który przypomina przerośniętą ropuchę (znajdziesz go przy górnej alejce). Pamiętaj, by wykorzystać na nim Porażenie - otrzymasz buffa, który będzie ranił wszystkich, którzy cię zaatakują.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie