Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tips & Tricks | Xin Zhao | League of Legends League of Legends poradnik, porady

1. Przy pomocy Q można zrobić tak zwany AA cancel, czyli zupełnie przeskoczyć animację zwykłego ataku i natychmiastowo wykonać kolejny cios. Aby to zrobić wystarczy zaatakować cel przy pomocy AA i natychmiast wcisnąć Q, a bohater wykona wtedy kolejny atak.

2. Naucz się zasięgu Zuchwałej Szarży, a przy pomocy Flasha będziesz mógł/a zwiększyć zasięg jej działania nawet do 1000!

3. Gdy idziesz z przeciwnikiem na wymianę, a ten użyje flasha, skorzystaj z E, aby na nowo znaleźć się tuż przy nim.

4. Jeśli chcesz wykonać gank i wiesz, że spokojnie będziesz w stanie podejść do przeciwnika, zrób to i w taki sposób zacznij atak zamiast od razu wskakiwać na E. Jeśli użyjesz swojej Szarży zbyt szybko, przeciwnik może skorzystać z Flasha i już go nie złapiesz bez wykorzystania własnego Błysku.

5. Pamiętaj, że co 3 atak na Q wyrzuca cel w powietrze. Ładunki możesz stackować na minionach, a gdy przeciwnik jest w pobliżu możesz zmienić cel, aby 3 atak + podrzut trafił we wroga. W ten sposób będziesz mógł wpakować w niego AA bez konsekwencji.

6. Przydatne kombinacje skilli:

Wczesne wymiany na linii: A->Q(aby zresetować animację)->Q->Q->AA

Kombinacja z użyciem 3 podstawowych umiejętności: E->W->AA->Q->Q->Q->AA

Kombinacja z użyciem 3 umiejętności gdy przeciwnik jest w pobliżu:

W->AA->Q->Q->Q->AA. Jeśli przeciwnik odskoczył w trakcie wykonywania kombinacji można doskoczyć do niego przy pomocy E i dalej kontynuować atak.

Kombinacja z użyciem ulti: E->W->Q->R(aby zmaksymalizować obrażenia - 15% aktualnego zdrowia celu)->Q->Q->AA. Tutaj również można wstrzymać się z szarżą i poczekać, aż przeciwnik zacznie uciekać.