Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób gry | Zac | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Zac top

Early Game

Jak każdym top lanerem Twoim głównym zadaniem powinno być zdobycie jak najwyższego Creep Score(ilość zabitych minionów)] i próba odcięcia od nich przeciwnika. Zac posiada dość dobrą fazę na linii dzięki wysokim podstawowym obrażeniom Q oraz pasywowi, który powinien Cię uchronić przed niepotrzebnymi zgonami. Gdy jungler z Twojej drużyny zamierza Ci pomóc możesz podpuścić przeciwnika, aby ten rzucił się na Ciebie. W razie problemów mając pasyw powinieneś z łatwością taką sytuacje przeżyć, a dodatkowo jest spora szansa na zgarnięcie killa. Nigdy nie powinieneś używać E gdy nie masz dobrej wizji lub nie jesteś pewien czy przeciwny jungler nie kręci się w pobliżu Twojej linii. W początkowej fazie ma ono spory CD, dlatego też każde użycie powinno być dobrze przemyślane.

Mid Game

Posiadając już 5 poziom umiejętności Q możesz pokusić się o zabójstwo przeciwnika. Staraj się dalej farmić, a przy okazji trafiać go właśnie z tego spella. Gdy jego poziom życia spadnie na wystarczająco niski poziom możesz wskoczyć na niego z E, a następnie podbić go z R zadać sporo obrażeń ciągle uderzając z W i dokończyć sprawę z Q/W. W międzyczasie możesz spróbować zniszczyć wieże przeciwnika. Pozwoli Ci to na dobry push linii i możliwość pomocy innym liniom lub po prostu zrobieniu Smoka.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie