Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
League Of Legends - Klient gry
League Of Legends - Klient gry
Powiększ mapę

Menu klienta gry | Podstawy rozgrywki w League of Legends League of Legends poradnik, porady

Rodzaje rozgrywek

Strona główna

Profil

Kolekcja

Moduł TFT (beta)

Riot Points

Łupy

Sklep

Liczba RP i NE

Ikona przywoływacza i poziom

Nick przywoływacza oraz powiadomienia

Wiadomości

Zadania

Ustawienia mikrofonu i wersja Patcha

Moduł zgłaszania błędów

Klient gry to główne centrum dowodzenia każdego Przywoływacza w League Of Legends. W tej części poradnika ekran startowy został opisany jedynie powierzchownie, natomiast wszystkie najważniejsze sekcje zostały opisane w dalszych rozdziałach. Zaczynając od lewej strony, przycisk Graj pozwala na przejście do wyboru trybu praz mapy gry. Zanim jednak zacznie się toczyć zacięte potyczki na Field of Justice, warto zapoznać się z resztą funkcji klienta. Zakładka Strona Główna prezentuje najświeższe informacje o grze League of Legends, bezpośrednio od Riot Games. Idąc dalej znajdują się dwie sekcje poświęcone osiągnięciom przywoływacza - Profil oraz Kolekcja. Moduł Potyczki Taktyczne to wersja beta nowej produkcji studia, dla której poświęcony został osobny poradnik.

Kolejne zakładki związane są z całą ekonomią w League of legends. Poczynając od Twojego sklepu - jest to sezonowy moduł ze spersonalizowanymi zniżkami na skórki. Łupy prezentują wszelką zawartość zdobytą za wykonywanie misji. Z poziomu Sklepu natomiast gracz może zaopatrzyć się w nowych herosów czy strony na runy, jak i elementy kosmetyczne.

Każdy z Przywoływaczy startuje na 1 poziomie konta i pnie się w górę, zdobywając kolejne. Każda gra przyznaje punkty doświadczenia, które po określonej ilości przyznają kolejne poziomy, których licznik znajduje się pod portretem. Co poziom gracz otrzymuje kapsułę, która zawiera losowy odłamek bohatera oraz Niebieską esencję. Tuż obok portretu można zobaczyć listę z powiadomieniami. W opcjach klienta można zdecydować, czy mają się pojawiać również powiadomienia o esporcie.

Na dole klienta można przeczytać wiadomości od innych graczy, oraz śledzić progres kolejnych misji. Misje są ściśle powiązane z aktualnymi wydarzeniami, które organizuje Riot Games. W prawym dolnym rogu znajduje się przycisk do zgłaszania błędów, który przenosi gracza do odpowiedniej witryny w przeglądarce.