Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób gry | Quinn | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Early Game

Początkowa faza gry w wykonaniu Quinn to przede wszystkim skuteczna farma i wczesna agresja z wykorzystaniem pasywki. Jeśli przeciwnik podchodzi aby zdobyć CS - ukarz go za ten ruch za pomocą AA. Pamiętaj, że możesz użyć Wysotrzonych Zmysłów, aby sprawdzić, czy w pobliżu nie czai się wrogi jungler.

Mid Game

W tej fazie gry Quinn jest naprawdę solidną postacią dlatego wykorzystaj to, aby zdobywać ważne cele i wspomagać drużynę w walkach o smoka lub kolejne wieże. Farm jak najwięcej, aby Twój bohater rósł w siłę, ale reaguj na wszelkie prośby pomocy ze strony sojuszników. Pamiętaj, aby trzymać się z tyłu i spokojnie wyprowadzać ataki w kluczowe cele - AP i AD Carry. Zachowaj R dopóki nie będzie 100% szansy na zdobycie zabójstwa lub gdy będziesz zmuszony/a użyć tej umiejętności do ucieczki lub bardzo szybkiego powrotu na linię (gdy np. któryś z Turretów jest zagrożony lub musisz wspomóc przeciwników w walce o Barona/Smoka).

Late Game

Dobrze wyekwipowana Quinn może poradzić sobie z większością ADC w tej fazie rozgrywki - Oślepienie + parę krytycznych cisów szybko może załatwić sprawę. Nie daj się złapać, zadbaj o odpowiednie pozycjonowanie w starciach drużynowych, likwiduj najważniejsze cele zza pleców tanków. Pamiętaj, aby nie używać R do inicjowania starcia drużynowego bo nie do Ciebie ta rola należy! Jeśli postawisz się w takiej sytuacji i zginiesz, cała drużyna może znaleźć się w bardzo złej sytuacji.