Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady ogólne | Pantheon | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Porady ogólne

1. Pamiętaj, że częste używanie umiejętności szybko wyczerpie twoje rezerwy many. Staraj się w miarę możliwości kraść Blue Buffa przeciwnikom.

2. Inwestuj w przebicie pancerza i staraj się nie ograniczać do używania jedynie umiejętności. Ataki podstawowe Pantheona również zadają bardzo duże obrażenia.

3. Ustawiaj się zawsze frontalnie do przeciwników, żebyś mógł w odpowiednim momencie użyć ciosu w serce. Również przez cienkie ściany. Pamiętaj, że cios w serce zada obrażenia niezależnie od odległości w stożku.

4. Twój ultimate daje ci duży potencjał do kontrolowania linii, wykorzystaj go do pushowania a w sytuacji zagrożenia ucieknij przy użyciu ulti do swoich sojuszników. Jeśli zostałeś zaskoczony przez przeciwników poczekaj aż wykorzystają efekty kontroli tłumu i wtedy użyj ultimate'a.

5. Pamiętaj, że Egida Zeonii działa również na stworach, wykorzystaj to do unikania umiejętności mierzonych przeciwników. Stój daleko od minionów lub stworów, a jeśli zauważysz, że jesteś w niebezpieczeństwie przeskocz na stwory, żeby wykonać unik. Możesz skorzystać z tej umiejętności uciekając przed przeciwnikami. Podejdź do ściany, przerzuć warda, żeby podświetlić stwory i przeskocz na nie Egidą Zeonii.

6. Zwróć uwagę, że Egida Zeonii i Rzut Włócznią mają taki sam zasięg, jeśli ucieka przed tobą dwóch obitych przeciwników możesz użyć Egidy Zeonii, żeby dosięgnąć dalszego przeciwnika włócznią.

7. Twój ultimate zawsze powinien być wykorzystywany strategicznie. Otwierający się krąg nad przeciwnikami zawsze zmusi ich do przemieszczenia. Najlepiej w ten sposób zajmować smoka lub barona. Jeśli przeciwnicy będą skupieni w pobliżu ściany zatoki, mogą nie zdążyć wyjść z zasięgu, przez co otrzymają duże obrażenia i spowolnienie.