Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak długa jest gra League of Legends? League of Legends poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do League of Legends dowiesz się, jak długo trwa jedna rozgrywka oraz ile można bawić się przy tym tytule.

  1. League of Legends to gra multiplayer typu MOBA w której 2 drużyny składające się z 5 graczy, walczą ze sobą, aby wygrać poprzez zniszczenie Nexusa przeciwnika. Jeden mecz może trwać różną ilość czasu. Raz możesz skończyć mecz w 20 minut, a następny może być tak wyrównany, że będzie trwał nawet godzinę. Zwykle jedna potyczka trwa około 30-35 minut.
  2. Ciężko mówić o ukończeniu gry multiplayer, gdyż tak naprawdę od nas samych zależy, kiedy ją ukończymy, a raczej z nią skończymy. W przypadku League of Legends do zdobycia jest tak wiele rzeczy jak chociażby sam poziom konta, bohaterowie, ikonki, skiny i dużo więcej, że gra może sprawiać przyjemność przez kilkaset godzin a nawet i dłużej. Wszystko zależy również od samych graczy i tego, czy gra jest dla nas interesująca. Można wsiąknąć w League of Legends i cieszyć się wieloma godzinami grając w ten tytuł, a równie dobrze odbić się od niego po zaledwie kilku pojedynkach.