Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

7. Testuj swoje możliwości | League of Legends League of Legends poradnik, porady

7. Testuj swoje możliwości

Jednym z elementów często pomijanych przez graczy są gry niestandardowe. Nie dostaniemy za nie doświadczenia i punktów zasług o ile nie będzie dziesięciu graczy. Jednakże samotne uruchomienie trybu niestandardowego za każdym razem kiedy zmieniamy zestaw run lub specjalizacji może dać ci wiele przydatnych informacji. Tutaj możesz bez stresu poćwiczyć zabijanie minionów w alei, wykańczanie ich pod wieżą lub sprawdzić ilość stworów którą uda ci się zabić ogółem np. do 10 minuty. Gry niestandardowe mają przewagę nad zwykłą rozgrywką z botami głównie ze względu na możliwość zakończenia ich w dowolnym momencie.

Za każdym razem kiedy zmieniasz coś w swoim stylu gry warto uruchomić grę z botem i sprawdzić jaki ma to wpływ na rozgrywkę. W niektórych konfiguracjach może okazać się, że szybciej czyścisz dżunglę albo że znacznie gorzej idzie ci zabijanie minionów. Możesz też wypróbować zestawy run i przedmiotów, które umożliwią ci zabicie smoka na niskim poziomie bądź wykończenie barona w pojedynkę.

Grę niestandardową możesz uruchomić na każdej z dostępnych map - 7. Testuj swoje możliwości | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Grę niestandardową możesz uruchomić na każdej z dostępnych map

Możliwości jest dużo, masz dostęp do całej mapy, możesz niczym nieskrępowany przemierzać dowolną mapę i zbierać dane, które cie interesują. Oczywiście bot, którego dobierzesz do gry nie będzie dla ciebie prawdziwym wyzwaniem, ale wyczyszczenie całej dżungli bez niczyjej pomocy i wracania do bazy upewni cię w przekonaniu, że wybrane statystyki są odpowiednie. Możesz tez dołączyć do gry z kimś kto przewyższa cię ranga i spróbować z nim pojedynku 1v1. Nawet zupełnie nieznajoma osoba poda ci garść wskazówek dotyczących gry, jeśli tylko o nie poprosisz.

Gry niestandardowe umożliwią ci sprawdzenie swoich możliwości w oparciu o mechanikę mapy bez narażania się na frustrację w momencie, gdy wybrana konfiguracja nie działa najlepiej. Wszystkie czynności możesz podejmować bez presji. Odnosząc się do pierwszego punktu poradnika, możesz sprawdzić ilość zabitych minionów w 20 minut i zapisać wynik, żeby porównać go z tym, który osiągniesz po 10 godzinach grania w osu! Efekty będą zadziwiające.