Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Specjalizacje/Masteries | Twisted Fate | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Twisted Fate, to typowy mag - Specjalizacje/Masteries | Twisted Fate | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Twisted Fate, to typowy mag. W specjalizacjach postawimy na redukcje czasu odnowienia umiejętności, przebicie umiejętności, regenerację many itp. Drzewko Ataku jest klasyczne dla każdego Midera, natomiast w drzewku Użytkowym, nie stawiamy na regeneracje many, ponieważ nasze W jest wystarczającym źródłem. Zamiast tego wybieramy zwiększenie naszej prędkości poruszania się. Razem z runami, zwiększymy swoją mobilność. Po pierwsze, dlatego że buty ulepszamy, jako drugi przedmiot a przy tym nie chcemy stracić mobilności, ponieważ bardzo łatwo nas dogonić i zabić podczas ganku. Po drugie i ważniejsze, zwiększamy swoją szansę na dogonienie i ogłuszenie przeciwnika podczas teleportacji z naszego ultimate. Między innymi, dlatego profesjonalni gracze rozważają wybór Ducha, jako jednego z Czarów Przywoływacza.

Jeśli wiemy, że nie będziemy korzystać z Blue Buffa, wybieramy ciasteczko zamiast dłuższego czasu trwania buffa, także w drzewku Użytkowym. Przy czym nie polecam tego rozwiązania.