Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umiejętności | Udyr | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Czary Przywoływacza/Summoner Spells

Błysk / Flash

Porażenie / Smite

Opis

1 - Umiejętności | Udyr | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Błysk jest zdecydowanie najczęściej wybieranym czarem dla większości bohaterów - Umiejętności | Udyr | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Błysk jest zdecydowanie najczęściej wybieranym czarem dla większości bohaterów. W tym przypadku nie jest inaczej - przyda się on zarówno do nagłego inicjowania walka (Błysk + ogłuszenie ze Stylu Żółwia), jak i do dobijania przeciwników, którzy uciekli z poza twojego zasięgu, a nie masz many, by dogonić ich poprzez aktywację Stylu Niedźwiedzia. Pamiętać należy także o możliwości "przeskoczenia" przez przeszkodę terenową, co może przydać ci się do "asekuracji" (czyt. kradzieży) Smoka czy Barona.

Porażenie bierzesz grając każdym junglerem - przydaje się to zarówno w początkowej rozgrywce, by zwiększyć zadawane przez ciebie obrażenia i skrócić czas czyszczenia jungli, jak i w late game, gdyż możesz za jego pomocą ukraść smoka / barona.

Przydzielanie punktów umiejętności

2 - Umiejętności | Udyr | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Opis Umiejętności

Zwinność Małpy

Za każdym razem, gdy Udyr aktywuje styl, zyska on 5 punktów prędkości ruchu i 10% do szybkości ataku na 5 sekund - Umiejętności | Udyr | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Za każdym razem, gdy Udyr aktywuje styl, zyska on 5 punktów prędkości ruchu i 10% do szybkości ataku na 5 sekund. Premia kumuluje się do 3 razy.

Wyjaśnienie:

Ciekawa zdolność pasywna, a jednocześnie zapominana przez bardzo dużo graczy, którzy zdecydowali się grać Udyrem. Każdorazowa aktywacja stylu daje krótkotrwałą premię do szybkości ruchu i ataku, a cały efekt kumuluje się maksymalnie do 3 razy.

Zwiększenie o 30% szybkości ataku i o 15 punktów szybkości ruchu może wydawać się małym bonusem, ale warto spojrzeć na to z pespektywy przedmiotów. Sztylet, przedmiot kosztujący 450 sztuk złota, daje jedynie 15% szybkości ruchu - oznacza to, że trzymając maksymalną ilość "ładunków" umiejętności pasywnej zyskujesz równowartość 900 sztuk złota (za darmo!). Podobnie sprawa wygląda z prędkością poruszania się - bonus daje ponad połowę tego, ile otrzymasz kupując podstawowe Buty Szybkości. Jak widać warto jest zwracać uwagę na tą umiejętność - będziesz w stanie za darmo zyskać premię, która normalnie kosztowałaby cię ponad 1000 sztuk złota.

Warto jest pamiętać o niej szczególnie podczas czyszczenia dżungli - przebieganie pomiędzy obozami stworów będzie dzięki temu znacznie szybsze, a sam czas ich czyszczenia wyraźnie się skróci.

Styl Tygrysa

Aktywacja: Udyr otrzymuję premię do prędkości ataku na 5 sekund, a pierwszy zadany przez niego cios nałoży na cel obrażenia rozłożone w czasie na 2 sekundy - Umiejętności | Udyr | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Aktywacja: Udyr otrzymuję premię do prędkości ataku na 5 sekund, a pierwszy zadany przez niego cios nałoży na cel obrażenia rozłożone w czasie na 2 sekundy.

Efekt stały: Podstawowe ataki Udyra będą zadawać dodatkowe 15% obrażeń ataku.

Zwiększenie prędkości ataku: 30 / 40 / 50 / 60 / 70%

Obrażenia pierwszego ataku: 30 / 80 / 130 / 180 / 230 (+120 / 130 / 140 / 150 / 160% obrażeń ataku) punktów obrażeń fizycznych.

Czas odnowienia : 6 sekund

Koszt many: 47 / 44 / 41 / 38 / 35

Wyjaśnienie

Bardzo ciekawa umiejętność, szczególnie jeśli zdecydujesz się na zakup kilku przedmiotów zwiększających obrażenia ataku. Jak w przypadku każdej umiejętności Udyra, posiada ona efekt uzyskiwany po jej aktywacji, jak i bonus stały. Trwały efekt znacznie zwiększa szybkość ataku bohatera na kilka sekund, a jego pierwszy atak zada potężne obrażenia fizyczne rozłożone w czasie. Posiadając nawet "zwykłą" Moc Trójcy, pierwszy atak zadany po aktywacji tego stylu może zeżreć ponad połowę punktów życia, jeśli trafisz w cel, który nie posiada sporej wytrzymałości!

Trwały efekt jest nie mniej ciekawy - 15% dodatkowych obrażeń to spory bonus, szczególnie w połączeniu z przyspieszeniem prędkości ataku i efektem nakładanym przez pierwszy atak. Niemniej jednak ten poradnik nie zakłada wykorzystywania tej umiejętności (ze względu na dobór przedmiotów), dlatego też dodaj do niej punkt dopiero na 16, 17 i 18 poziomie bohatera.

Styl Zółwia

Aktywacja: Udyr otrzymuje tarczę pochłaniającą obrażenia na 5 sekund - Umiejętności | Udyr | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Aktywacja: Udyr otrzymuje tarczę pochłaniającą obrażenia na 5 sekund.

Efekt stały: Udyr zyskuje premię do kradzieży życia.

Wartość tarczy: 60 / 100 / 140 / 180 / 220 (+50% mocy umiejętności)

Kradzież życia: 10 / 12 / 14 / 16 / 18%

Czas odnowienia : 6 sekund

Koszt many: 47 / 44 / 41 / 38 / 35

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie