Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tips & Tricks | Orianna | League of Legends League of Legends poradnik, porady

1.Używanie naszej umiejętności E jest najtrudniejszym elementem gry Orianną. Potrafi ratować nas z niejednej opresji, ale najważniejsze jest utrzymywanie balansu między absorbowaniem obrażeń a wyprowadzaniem ich. W walkach bezpośrednich używaj kombinacji Q plus W, następnie zasłaniaj się tarczą, poczekaj na odnowienie umiejętności i powtórz całą kombinację.

2. Dzięki kombinacji W i E, możesz obijać goniących Cię przeciwników i odwracać losy potyczek. Przypuśćmy, że walka drużynowa nie poszła po Waszej myśli. Zamiast wygranej, musisz uciekać przed przeciwnikami. Umiejętność W nie tylko przyspiesza Ciebie, ale także spowalnia przeciwników. Dobrze użyte zapewni Ci swobodną ucieczkę. Dodatkowo, Twoje E zablokuje część obrażeń.

3. Pamiętaj, że pasywnie obecność kulki nad sojusznikiem lub nad Tobą zwiększa pancerz i odporność na magię. Właściwa ocena sytuacji i balansowanie pomiędzy grą defensywną a ofensywną jest kluczowa podczas grania Orianną. Czasem lepszym rozwiązaniem będzie pozwolenie utrzymania się kulki na sojuszniku i zapewnienia mu premii do ochrony, niż wyprowadzenie jednego Q, które nie zmieni oblicza starcia.

4. Twoje Q może odsłaniać krzaczki. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza w początkowej fazie gry. Jeśli akurat skończyła Ci się wizja, a obawiasz się ganku, pozwól kuli znajdować się w krzakach i zapewnić sobie wizję. Nigdy nie sprawdzaj krzaków bez wizji, jeśli możesz najpierw posłać tam kulkę, zrób to. Używaj także kulki, kiedy Twoja drużyna skupia się na zabijaniu Barona Nashora lub Smoka, poślij kulkę za ścianę, w celu sprawdzenia czy nie czai się za nią wrogi jungler czekający na okazję do próby ukradnięcia buffa lub smoka.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie