Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób Gry | Ziggs | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Ziggs APC

Early Game

Tak, jak w przypadku każdego APC, początkowa faza rozgrywki to przede wszystkim farma. Dlatego też zacznij z umiejętnością Q, aby w razie potrzeby móc użyć tej umiejętności do zdobywania CS lub harassowania przeciwnika. Nie używaj Ładunku Kumulacyjnego do zadawania obrażeń bo w ten sposób pozbawisz bohatera możliwości ucieczki. Lepiej zachować tę umiejętność na inną sytuację, np. na gank junglera.

Mid Game

Po skompletowaniu pierwszego dużego przedmiotu (Graala), szybkość czyszczenia fal minionów przez Ziggsa będzie tak duża, że przeciwnikowi ciężko będzie nadążyć. Zapewne zostanie on zepchnięty pod własną wieżę więc staraj się trafiać Q jak najczęściej i powoli, ale systematycznie niszczyć Turreta. Staraj się wspierać pozostałe alejki przy pomocy ulti - jeśli nie masz zasięgu na którąś z alejek, po prostu przemieść się w tym kierunku i rzuć bombę.

Late Game

W tej fazie rozgrywki, Ziggs jest przysłowiowym cierniem w oku dla przeciwnika. Możliwość korzystania z Q co mniej więcej 3 sekundy sprawi, że przeciwnicy będą otrzymywać spore obrażenia i w większości przypadków nie będą w stanie nic na to poradzić - szczególnie w trakcie siegów. Kiedy tylko dojdzie do starcia drużynowego postaraj się trafiać umiejętnościami najważniejsze cele - APC i ADC przeciwnika. Pamiętaj również o użyciu R co pozbawi przeciwników znacznej części życia i ułatwi sojusznikom wyeliminowanie poszczególnych celów. Nie narażaj się na ataki i nie występuj przed szereg. Pozwól tankowi zawiązać walkę i korzystaj z umiejętności zza jego pleców.