Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób Gry | Twisted Fate | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Early Game

W początkowej fazie rozgrywki, skupiamy się przede wszystkim na zabijaniu stworków. Używamy niebieskiej karty, do skuteczniejszego dobijania ich, unikamy wymian z przeciwnikiem. Dodatkowo, korzystamy z naszego Totemu Wizji, co w połączeniu z żółtą kartą powinno uchronić nas przed gankiem wrogiego junglera. Czekamy w spokoju do 6 poziomu, a po jego wbiciu, regularnie obserwujemy wydarzenia na górnej i dolnej alejce. Jeśli nasza dolna alejka jest przyciśnięta do swojej wieży, próbujemy w jak najmniej podejrzany sposób zniknąć ze swojej linii i przeteleportować się z żółtą kartą na nią. Pierwszym naszym celem do ogłuszenia powinien być ADC, ponieważ jest on zasadniczo łatwiejszy do zabicia niż Suporty w obecnej mecie (Braum, Tresh, Morgana). Najlepszym sposobem na skuteczny ganek, jest użycie ultimate, gdy wracamy po powrocie do bazy na linię. Nie wzbudzamy tym, aż takich podejrzeń, jak nagłym zejściem w dół rzeki z linii, a przy tym nie dajemy czasu naszemu przeciwnikowi ze środkowej alejki na reakcję i podążanie za nami.

Mid Game

Tutaj zaczynamy już pokazywać pazurki. Nasz ultimate powinien być niemal ciągle używany, nie dopuszczamy do sytuacji, w której siedzimy na linii przez pięć minut, posiadając jednocześnie Przeznaczenie gotowe do użycia. Musimy wykorzystać siłę, jaką niesie ta umiejętność. Nie znaczy to, że teleportujemy się gdzie popadnie, nawet z bazy na linię, ale staramy się wywierać jak największa presję. Możemy markować i oszukiwać naszego przeciwnika ze środkowej alejki, schodząc z linii, np. po wilki. Przeciwnik ostrzeże innych swoich sojuszników i wymusi na nich grę pod presją. W miarę możliwości bierzemy każdego Blue Buffa i duszki z naszej jungli, staramy się jak najdokładniej dobijać minionki na linii. Grupujemy się przy walkach drużynowych i obijamy przeciwników z Q. Następnie odnawiamy manę z naszej niebieskiej karty i szukamy okazji do ogłuszenia wrogiego APC lub ADC po inicjacji jednego z naszych Tanków.

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie