Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Synergia z twoim ADC | Braum | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Braum, w przeciwieństwie do większości supportów, doskonale współgra ze wszystkimi ADC w grze. Mimo braku możliwości wyleczenia sojusznika, posiada on wszystko co potrzebne by ochronić towarzysza : może pochłaniać gigantyczne ilości obrażeń, uniemożliwiając wrogowi atakowanie twojego ADC, a także bardzo szybko doskoczyć do sojusznika, gdy sytuacja wymyka się z pod kontroli.

Dodatkowo, Braum posiada jedną z największych ilości zdolności kontroli tłumu w grze - dwa spowolnienia, łatwe do zaaplikowania ogłuszenie i wyrzucenie w powietrze. Jedyny bohater, który ma więcej zdolności CC to Nautilius, a równa się z nim tylko Leona i Thresh.

Nie ma więc znaczenia, czy grasz razem z ADC który jest słaby we wczesnym etapie rozgrywki, a potężny w późnym - bądź odwrotnie - gdyż jesteś w stanie zagwarantować wszystko czego mu potrzeba. Twój sojusznik potrzebuje czasu i spokoju, by zebrać złoto na przedmioty? Nie ma problemu, możesz bez większych trudności odgonić od niego przeciwników i ograniczyć ryzyko poniesienia przez niego jakichkolwiek obrażeń. Twój sojusznik jest mocny w early game? Żaden problem! Możesz dosłownie przykleić się do wroga, nakładając gigantyczne ilości CC, chroniąc jednocześnie swojego ADC przed kontratakiem.

Wybór Brauma jako supporta powinien być podyktowany przede wszystkim sytuacją w drugiej drużynie - jeśli wrogi duet posiada bardzo mocny poke, rozważ wybór, gdyż Braum nie radzi sobie z przeciwnikami, którzy są w stanie cały czas go nękać. Jeśli wróg nie posiada takich bohaterów, wybór jest oczywisty. Bohater ten jest w stanie współpracować praktycznie z każdą postacią w grze.