Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Brand Mid - sposób gry | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Mid

Early Game

Brand powinien zaczynać jak każdy midlaner. Należy pamiętać jednak o tym by wybadać swojego przeciwnika. Jeśli gra pasywnie to należy go atakować i obijać tak by cały czas miał na sobie umiejętność pasywną. Jeśli gra agresywnie, to pod żadnym pozorem nie można marnować umiejętności Spalenie. Jest to jedyna umiejętność Branda, która może go ocalić, jeśli przeciwnik będzie chciał go zabić swoimi umiejętnościami na jedną kombinację.

Na początku trzymaj się za minionami i staraj się atakować z Pożogi, a następnie rzucać Słup Ognia. Należy pamiętać, że Brand szybko zużywa manę, dlatego też musisz dokładnie planować zużycie umiejętności, a nie miotać nimi jak leci.

Najlepiej spróbować zabić przeciwnika na 3-4 poziomie gdyż wtedy Brand zadaje bardzo dużo obrażeń na pełną kombinację.

Pożoga + Spalenie + Słup Ognia + Podpalenie. Dorzuć do tego kilka auto ataków, a przeciwnik powinien umrzeć mając nawet 3 życia.

Po 6 poziomie możesz spróbować tą samą kombinację dodając do tego swój nowy czar, jednakże powinieneś upewnić się, że przeciwnik będzie stał przy minionach, by była możliwość, że Piroklazm odbije się znów do przeciwnika.

Late Game

W tej fazie gry dobrze ustawiony Brand jest bardzo groźny, dlatego też staje się celem dla wszelkiej maści Assasinów. Tak naprawdę to rola Branda w walce drużynowej sprowadza się do dobrego rzucenia Piroklazmu oraz Słupa Ognia, ale najlepiej jakby przeżył całą walkę. \

Najlepiej poprosić jakiegoś tanka czy supporta, by starali się bronić go w walkach jak najlepiej. Zazwyczaj wystarczy, że jedna wroga osoba dopadnie Branda to już po nim. Dobre pozycjonowanie się dla niego jest najważniejsze. Umiejętność Spalenie oraz Pożogę powinien zostawić sobie do ostatniej chwili, do ewentualnej obrony, bo ta kombinacja ma największą szansę na ogłuszenie oponenta.

W późnej fazie gry Brand nigdy nie może chodzić sam. On jest stworzony pod walki drużynowe i tak też powinien być wykorzystany. Większość przeciwników może sobie poradzić w nim bez problemu w 1 vs 1, gdyż jego umiejętności łatwo wyminąć.