Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opis bohatera | Thresh | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Podstawowe informacje - Opis bohatera | Thresh | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Podstawowe informacje

Zalety

Wady

Poziom trudności: Wysoki

Mobilność: Wysoka

CC: Wysokie

Obrażenia: Średnie

Wytrzymałość: Średnia

Typ obrażeń: AP/AD

Preferowane role: Support

+ Spore obrażenia za sprawą AA

+ Bardzo duże CC

+ Wytrzymałość

+ Może zagwarantować ucieczkę sobie, jak i sojusznikowi

+ Otwiera junglerowi wiele dróg do gankowania

- Duży CD na Q

- Skillshoty, którymi po prostu trzeba trafiać

- Ulti stawiane wyłącznie dookoła postaci co czasem utrudnia życie

Thresh jest świetną i bardzo popularną postacią wspomagającą. Jego unikatowe umiejętności sprawiają, że można prowadzić grę bardzo agresywnie i bezustannie nękać przeciwnika, a przy tym również być zdolnym do otrzymywania obrażeń. Thresh jest bardzo dobrym kompanem dla każdego ADC ze względu na jego ogromne CC.

Za pomocą swojego łańcucha (Q) może przytrzymać w miejscu przeciwnika przez 1,5 sekundy, a potem natychmiast przyciągnąć się do niego i odbić w wybranym kierunku (E). Dzięki swojej latarni, Thresh jest postacią, która naprawdę potrafi odwrócić wynik starcia. Latarni można użyć w sposób ofensywny, aby zorganizować gank lub defensywny, jeśli należy kogoś uratować. Sojusznicy, którzy skorzystają z takiej opcji mogą nawet zostać przyciągnięci do Thresha przez ściany.

Pudło (R) skutecznie potrafi odseparować przeciwników od osłabionej grupy sojuszników, lub uniemożliwić tym pierwszym ucieczkę. Grając Threshem należy również zwrócić uwagę na zbieranie dusz, które zostają na mapie w miejscu, w którym został zabity wrogi bohater, minion lub stwór neutralny. Kolekcjonowanie ich zwiększa pancerz postaci, jak i jego obrażenia magiczne.

Niestety, Thresh jest trudną postacią do opanowania i wręcz wymaga trafiania skillshotami bez których nie może być efektywny, jednak po zapoznaniu się z jego mechaniką można wyczyniać cuda na Fields of Justice.

Grając tą postacią zdobyte złoto inwestuje się przede wszystkim w przedmioty wspomagające drużynę dodatkowymi bonusami, a także w wardy, aby dbać o przejrzystość mapy.