Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak grać przeciwko Dravenowi? | Draven | League of Legends League of Legends poradnik, porady

  1. Staraj się celować w miejsce, w którym spadnie Wirujący Topór. Nieuważny Draven będzie próbował go złapać, a przy tym zostanie zaatakowany przez ciebie.
  2. Obijaj go kiedy tylko możesz uniemożliwiając mu przy tym łapanie Toporów. Draven bazuje na swojej umiejętności Q . Jeżeli będziesz przeszkadzał mu w sukcesywnym jej używaniu to ewidentnie go osłabisz.
  3. Jeżeli posiadasz bardzo mało zdrowia, a wiesz, że Draven ma dostępny ultimate to pamiętaj, aby użyć zaklęcia powrotu do bazy w miejscu mniej przewidywalnym dla niego. Dlatego jednak nie powinieneś wtedy znajdywać się w krzakach bądź przy wieży, bo to głównie tam przeciwny Draven będzie starał się celować.
  4. Draven posiada bardzo potężny early game(początkową fazę gry). Staraj się więc nie walczyć z nim, tylko skupić na farmię.
  5. Warto mieć na uwadze ile ładunków już uzbierał. Wykończenie go jeżeli posiada ich duża ilość będzie skutkowało tym, że straci ich, aż połowę. Więc nie otrzyma on przez to dużej ilości złota.
  6. Należy pamiętać, żeby wyeliminować go jak najszybciej podczas walk drużynowych. Nie można pozwolić Dravenowi złapać zbyt dużo zabójstw. Nawet jeżeli początkowo był z tyłu to przez spieniężanie ładunków uzbieranych dzięki pasywce może bardzo szybko nadrobić stratę.
  7. Jest bardzo podatny na umiejętności kontroli tłumu. Stunowanie go czy spowalnianie uniemożliwi mu łapanie toporów, a więc jego obrażenia ulegną diametralnemu spadkowi.
  8. Na linii musimy starać się nie dawać mu harassować nas. Idealnym pomysłem wydaje się wybrać takiego bohatera, który potrafi zabijać stwory z większej odległości, a przez co uchronić się przed atakami Dravena.