Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

2. Graj mecze zwykłe | League of Legends League of Legends poradnik, porady

2. Graj mecze zwykłe

Summoners Rift

Najpopularniejszy tryb wśród rozgrywek nierankingowych. To właśnie tutaj możesz wypróbować wszystkie strategie, które potem wykorzystasz w trybie rankingowym. W pogoni za upragnioną ligą warto zatrzymać się na moment i często wracać do trybu, gdzie porażka nie frustruje i gdzie wszystkie chwyty są dozwolone. To właśnie za pośrednictwem tego trybu nauczysz się mechaniki mapy, elementu bez którego nie masz szans na sukces w rozgrywkach rankingowych. Jest jeszcze jedna korzyść, która wynika z gry "normali" - zupełnie różnorodny system dobierania przeciwników. Nie zamykasz się w sztywnych ramach swojego MMR, możesz tutaj spotkać graczy z dużo niższym rankingiem do swojego, ale może się zdarzyć, że trafisz na kogoś kto cię rozgromi w kilka minut. Zawsze masz szansę sprawdzić swoje siły w zmaganiach z przeciwnikami o wyższym rankingu. Co ważniejsze możesz zobaczyć na własnym przykładzie jaki poziom musisz osiągnąć, żeby być w wyższych ligach.

All Random All Mid

Dziesięciu graczy zamkniętych w jednej alei zwiastuje efektowne starcia - 2. Graj mecze zwykłe | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Dziesięciu graczy zamkniętych w jednej alei zwiastuje efektowne starcia

Drugi pod względem popularności tryb ARAM jest ucieleśnieniem trybu wymyślonego przez samych graczy. Korzyści wynikające z grania na Howling Abyss są bardzo duże, ponieważ gra zmusza nas do przywołania losowego bohatera. Możemy oczywiście wylosować znaną nam postać, wylosować inną lub się zamienić. Po dłuższym czasie staniemy przed sytuacją kiedy zostaniemy zmuszeni do grania postacią, która nie czujemy się najlepiej. ARAM to nieustanna walka na małej przestrzeni. Doskonałe miejsce, żeby doszlifować umiejętności mierzone, pozycjonowanie się w walkach drużynowych i skupianie obrażeń na konkretnych celach. Dodatkowo można przetestować różnorodne buildy postaci, zazwyczaj odbiegające od standardu rozgrywek rankingowych.

Twisted Treeline

Wizyta na Shadow Isles to prawdziwe wyzwanie - 2. Graj mecze zwykłe | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Wizyta na Shadow Isles to prawdziwe wyzwanie

Rozgrywka w tym trybie należy do najtrudniejszych w grze. Każde potknięcie jest surowo karane i kilka niewinnych błędów może szybko doprowadzić do przegranej. W tym trybie można ćwiczyć grę drużynową na najwyższym możliwym poziomie i umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika. Ze względu na brak wizji na mapie duży nacisk położony jest na komunikację i współpracę z drużyną. Do tego trybu najlepiej zaprosić kompanów z którymi później będziesz rozgrywał mecze rankingowe w kolejce rankingowej. Możesz oczywiście spróbować również rozgrywek rankingowych w trybie drużynowym na tej mapie, ale szybko przekonasz się jak różnorodny jest system jest dobierania przeciwników na Twisted Treeline. Z drugiej strony to dobra okazja, żeby przećwiczyć ze znajomymi zmagania z naprawdę doświadczonymi przeciwnikami.