Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umiejętności | Viktor | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Opis

Błysk/Flash

Bariera/Barier

Opcja Defensywna

1 - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Opis - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Opis

Błysk/Flash

Podpalenie/Ignite

Opcja Ofensywna

2 - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry
Opcja defensywna posłuży nam, gdy za przeciwników na linii będziemy mieli postacie zdolne nas złożyć w kilka sekund, jak np - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Opcja defensywna posłuży nam, gdy za przeciwników na linii będziemy mieli postacie zdolne nas złożyć w kilka sekund, jak np. Zed, Fizz, Malzahar, Syndra czy Akali. W innych wypadkach bierzemy podpalenie, które świetnie łączy się z naszym ulti.

Kolejność rozwoju

Na starcie powinniśmy zacząć z Wyssaniem Mocy (Q), które po użyciu da nam tarczę i zwiększy nasz kolejny atak podstawowy - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Na starcie powinniśmy zacząć z Wyssaniem Mocy (Q), które po użyciu da nam tarczę i zwiększy nasz kolejny atak podstawowy. Ma mniejszy CD od naszej głównej umiejętności ofensywnej i pożera zdecydowanie mniej many. Naszą główną maksowaną umiejętnością będzie (E), czyli Promień Śmierci, dzięki któremu będziemy trzymać na dystans swoich wrogów. To właśnie umiejętne wykorzystanie tego zaklęcia i trafianie w przeciwników ze sporej odległości, co wcale nie jest tak łatwe, pozwoli nam zyskać przewagę na linii. W trakcie ulepszania Hexrdzenia dostaniemy możliwość ulepszenia swoich zaklęć. Ulepszenia powinniśmy wykonać w tej kolejności: E,Q,W - ulti zostanie ulepszone automatycznie, po ulepszeniu każdej z umiejętności.

Wielka Ewolucja

Wielka Ewolucja (umiejętność pasywna) - Viktor rozpoczyna grę z Prototypowym Hexrdzeniem, który można ulepszyć trzykrotnie w sklepie, aby wzmocnić jego umiejętności - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Wielka Ewolucja (umiejętność pasywna) - Viktor rozpoczyna grę z Prototypowym Hexrdzeniem, który można ulepszyć trzykrotnie w sklepie, aby wzmocnić jego umiejętności.

Zaawansowane:

Każdy kolejny poziom Hexrdzenia dodaje nam więcej AP za każdy lvl, im szybciej złożymy całego, tym więcej AP będziemy mieli na koniec.

Wyssanie Mocy (Q)

Wyssanie Mocy (Q) - Viktor razi przeciwnika, zadając 40/60/80/100/120 (+20% mocy umiejętności) pkt - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Wyssanie Mocy (Q) - Viktor razi przeciwnika, zadając 40/60/80/100/120 (+20% mocy umiejętności) pkt. obrażeń magicznych i zyskując tarczę o wytrzymałości 30/50/70/90/110 (+0) pkt. na 2.5 sek. Następny podstawowy atak Viktora zadaje 0 (+50% mocy umiejętności) pkt. dodatkowych obrażeń magicznych. (Dodatkowe obrażenia skalują się z poziomem Viktora).<br>Ulepszenie - Turbodoładowanie: Viktor zyskuje 30% prędkości ruchu na 2.5 sek.

Zaawansowane:

Zyskujemy tarczę w momencie rzucania zaklęcia, dzięki czemu możemy iść na spokojną wymianę ciosów z przeciwnikiem, gdyż część pochłonie tarcza. Po ulepszeniu Q możemy go wykorzystać do gangowania innych linii przyśpieszając się na campach w jungli.

Pole Grawitacyjne (W)

Pole Grawitacyjne (W) - Viktor wytwarza silne pole grawitacyjne na 4 sek - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Pole Grawitacyjne (W) - Viktor wytwarza silne pole grawitacyjne na 4 sek., które spowalnia wrogów o 28/32/36/40/44%. Efekt ten kumuluje się co 0,5 sekundy. Przy 3 ładunkach, cel zostaje ogłuszony na 1,5 sekundy.<br>Ulepszenie - Implozja: Przeciwnicy ogłuszeni przez Pole Grawitacyjne zostają wciągnięci do środka.

Zaawansowane:

Bardzo dobrze sprawdza się przy ucieczkach, należy pamiętać że cel zostaje ogłuszony dopiero po 3 ładunkach, a więc po 1,5 sekundy. Po ulepszeniu pomaga w trafianiu w większą grupę przeciwników, gdyż wrzuca ich w 1 miejsce. Dlatego po użyciu ulepszonego Pola Grawitacji (Implozji) powinniśmy od razu rzucać (E) i (R) w sam środek naszego zaklęcia.

Promień Śmierci (E)

Promień Śmierci (E) - Viktor przy pomocy swojej mechanicznej ręki ciska wiązką chaosu, która zadaje 70/115/160/205/250 (+70% mocy umiejętności) pkt - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Promień Śmierci (E) - Viktor przy pomocy swojej mechanicznej ręki ciska wiązką chaosu, która zadaje 70/115/160/205/250 (+70% mocy umiejętności) pkt. obrażeń magicznych każdemu trafionemu przeciwnikowi.<br>Ulepszenie - Wstrząs: Wybuchy podążają za Zabójczym Promieniem, zadając 70/115/160/205/250 (+70% mocy umiejętności) pkt. obrażeń magicznych. Przeciwnicy trafieni przez Zabójczy Promień otrzymają 40% obrażeń.

Zaawansowane:

Z początku może być do opanowania, używa się tak samo jak utli Rumble'a, czyli wpierw wybieramy miejsce początku zadawania obrażeń, a potem wybieramy kierunek. To właśnie dzięki tej umiejętności jesteśmy poza zasięgiem przeciwników.

Burza Chaosu (R)

Burza Chaosu (R) - Viktor przywołuje anomalię w wybranym miejscu, zadając 150/250/350 (+55% mocy umiejętności) pkt - Umiejętności | Viktor | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Burza Chaosu (R) - Viktor przywołuje anomalię w wybranym miejscu, zadając 150/250/350 (+55% mocy umiejętności) pkt. obrażeń magicznych i przerywając ładowanie zaklęć. Viktor może kierować anolamią przez 7 sek., zadając 30/60/90 (+20% mocy umiejętności) pkt. obrażeń magicznych co sekundę pobliskim przeciwnikom. Anomalia będzie poruszać się coraz wolniej, im dalej znajdzie się od Viktora.<br>Ulepszenie - Prędkość: Burza Chaosu porusza się 20% szybciej.

Zaawansowane:

Burzą Chaosu sterujemy jak Tibbers'em (przytrzymując klawisz Alt), jednak nie wraca do nas jak ulti Annie.