Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tips & Tricks | Malzahar | League of Legends League of Legends poradnik, porady

1. Bardzo ciekawym trickiem jest poczekać, aż Złowieszcza Wizja (E) przeskoczy na jednostki strzelające i użyć na nich Zew Pustki (Q), dzięki czemu momentalnie zarażony zostanie bohater przeciwników znajdujący się w pobliżu.

2. Zawsze pamiętajmy o tym by na fontannie rzucić 3 umiejętności (Q,W,Q) by mieć w gotowości Pusklę, które chętnie weźmie na siebie obrażenia golema podczas robienia Blue Buff'a.

3. Jeżeli goni Cie Lee Sin lub Nidalee rzuciła w Ciebie włócznią rzuć zaklęcie i o ile nie masz na sumieniu jakichś grzechów, a także miałeś już gotowe 3 ładunki i masz farta, Pusklę akurat stanie na drodze (Q) Lee Sina i włóczni Nidalee ratując Tobie skórę.

4. Pełne combo Malzahara powinno wyglądać w ten sposób: Q,E,W,R i na końcu Podpalenie. Upewnij się jednak, że jesteś w zasięgu podpalenia inaczej przerwiesz sobie ulti.

5. Pamiętaj o przyzwaniu Pusklęcia gdy atakujesz budynki przeciwnika. Niby nic, a jak tego nie zrobisz przeciwnicy obronią wieżę i zostanie jej akurat 200 życia, które Pusklę w trakcie trwania pushu by zbiło. Zawsze tak jest.