Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Serwer Testowy (PBE) w League of Legends League of Legends poradnik, porady

Serwer testowy (Public Beta Environment, w skrócie PBE) to środowisko dla graczy, którzy chcą wypróbować nową zawartość przed premierą na oficjalnych serwerach. Jest to również miejsce do wykrywania i zgłaszania błędów oraz testowania eksperymentalnych zmian dla bohaterów, klienta itd.

Aby zarejestrować się na PBE, należy udać się pod ten adres i zalogować się tak samo, jak do klienta gry - Serwer Testowy (PBE) w League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Aby zarejestrować się na PBE, należy udać się pod ten adres i zalogować się tak samo, jak do klienta gry. Po wciśnięciu Sprawdź dostępność system zweryfikuje "jakość" konta. Żeby móc grać na serwerze testowym, gracz musi osiągnąć 3 poziom honoru, i nie może mieć żadnej aktywnej kary (na przykład na czat w grze). Następnym krokiem będzie ustalenie nowego Nicku oraz hasła, oraz pobranie dodatkowego klienta. Po pobraniu wystarczy tylko zaczekać na zaktualizowanie najnowszego patcha, oraz zalogować się za pomocą nowo utworzonego konta.

Zawartość na PBE znacząco różni się od tej na głównych serwerach - część trybów i kolejek jest zablokowana. Oprócz tego serwer testowy jest tylko jeden, zlokalizowany w Ameryce Północnej. Może to spowodować duże opóźnienia podczas gry, szczególnie dla graczy ze słabą jakością łącza internetowego. Żeby ułatwić testowanie nowej zawartości, każdy gracz otrzymuje aż 3000 RP dziennie za rozegranie meczu.