Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposób gry | Evelynn | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Early Game

Zacznij z Q i przy pierwszy dużym campie (Niebieski lub Czerwony Buff) poproś sojuszników o pomoc, aby nie otrzymać zbyt dużych obrażeń. Pamiętaj o użyciu Porażenia! Następnie, wyczyść jeden z pomniejszych campów i biegnij do drugiego Buffa - do tego czasu Porażenie powinno być gotowe do użycia ponownie. Farm do zdobycia 3 poziomu, aby Evelynn dysponowała 3 umiejętnościami. Wtedy możesz pokusić się o wykonanie ganku. Postaraj się zajść przeciwnika od tyłu i wykonać atak.

Mid Game

W środkowej fazie rozgrywki staraj się poruszać po mapie jak najsprawniej i gankować przy wykorzystaniu pasywki. Nie musisz obawiać się zwykłych wardów więc zwracaj uwagę jedynie na pinki. Jeśli jakiś spotkasz - gank jest stracony, ale możesz pozbawić przeciwnika wizji. Po dłuższej lub krótszej chwili możesz pokusić się o ponowną próbę zaskoczenia przeciwnika. Jeśli uda Ci się zgankować dolną alejkę i zabić wrogiego ADC/Supporta zbierz drużynę i zdobądźcie Smoka. Da to wam sporą przewagę nad przeciwnikiem. Cały czas zwracaj uwagę na mini mapę i jeśli zauważysz wrogiego junglera gdzieś na drugim końcu mapy, wykonaj inwazję na jego dżunglę i zabierz największe ze stworów. Opóźnisz w ten sposób jego rozwój.

Late Game

Jako, że Late Game to przede wszystkim starcia drużynowe i walka o ostatnie wieże lub Barona, staraj się zawsze być tam, gdzie sojusznicy potrzebują Twoje wsparcia. Obieraj za cel najbardziej kruche cele, jak APC i ADC. Przy inicjowaniu starć drużynowych staraj się oflankować przeciwników i użyć R na jak największej liczbie celów, aby zmaksymalizować tarczę ochronną. Poźniej skup się na zlikwidowaniu najgroźniejszych celów lub ochronie własnego APC/ADC.