Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pogromcy (Slayers), zabójcy i zwadźcy | Rodzaje bohaterów w League of Legends League of Legends poradnik, porady

Pogromcy specjalizują się w jak najszybszym wykańczaniu słabych przeciwników. Bohaterowie ci często dysponują szerokim wachlarzem umiejętności, które skutecznie potrafią omamić przeciwnika, co ułatwia im dotarcie do celu. Pogromców ciężko jest powstrzymać, jeśli we wczesnej fazie gry zdobyli kila darmowych zabójstw. Gra takim bohaterem wymaga wyczucia najlepszego momentu do ataku, aby zlikwidować kogoś na tyle szybko, aby samemu nie stać się łatwym celem. Pogromcy dzielą się na Zabójców i Zwadźców.

Zabócy (Assassins)

Zabójcy infiltrują szeregi przeciwników i szukają flanki. Nie mają sobie równych w kwestii mobilności i ściąganiu priorytetowych celów. Muszą niestety postawić się w niebezpieczniej sytuacji, dlatego są również wyposażeni w umiejętności, które ułatwiają uniknięcia obrażeń.

Zaleta

Wada

+ duże, szybkie obrażenia zadawane jednemu celowi

- duża podatność na obrażenia

Zwadźcy to są bohaterami, którzy potrafią samodzielnie wyeliminować całą drużynę wroga - Pogromcy (Slayers), zabójcy i zwadźcy | Rodzaje bohaterów w League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Zwadźcy (Skirmishers)

Zwadźcy to są bohaterami, którzy potrafią samodzielnie wyeliminować całą drużynę wroga. Ich obrażenia są rozłożone w czasie, a swój brak mobilności rekompensują zwiększoną wytrzymałością i umiejętnościami obronnymi. Są też dobrymi bohaterami do Splitpushowania, ponieważ żeby ich powstrzymać potrzeba więcej niż jednego bohatera, co stwarza przewagę na innych segmentach mapy.

Zaleta

Wada

- Dobrze odwracają uwagę swoją obecnością na zewnętrznych liniach

- Będąc "do tyłu" są wyjątkowo bezużyteczni

1 - Pogromcy (Slayers), zabójcy i zwadźcy | Rodzaje bohaterów w League of Legends - League of Legends - poradnik do gry