Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeciwnicy na linii | Quinn | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Przeciwnik

Ikona

Poziom trudności

Opis

Ashe

Średni - Przeciwnicy na linii | Quinn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Średni

Ashe jest bardzo irytującym przeciwnikiem ponieważ na 1 poziomie na pewno nie wygrasz z nią wymiany ze względu na jej pasywkę i ładowanie się szansy na trafienie krytyczne jeśli pozostaje poza walką. Jak przybiegnie na linię zapewne pierwszy AA właduje prosto w Ciebie. Ashe potrafi permanentnie spowolnić przeciwnika przy pomocy Q lub Salwy także jeśli znajdziesz się daleko od swojego Turreta możesz nie dać rady uciec bez Flasha. Jeśli Ashe Cię goni, nie uciekaj jeśli nie dysponujesz Błyskiem bo i tak nie zdołasz uciec. Zamiast tego pójdź na wymianę i spróbuj szczęścia z oślepieniem - parę trafień krytycznych z wykorzystaniem pasywki może załatwić sprawę. Uważaj na ulti Ashe - wielka lodowa strzała lecąca przez całą mapę, która zadaje obrażenia AoE i stunuje przeciwnika.

Corki

Średni - Przeciwnicy na linii | Quinn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Średni

Quinn posiada przewagę nad Corkim na początku rozgrywki więc staraj się to wykorzystać i kontrolować linię - harassuj przeciwnika z wykorzystaniem pasywki. Pamiętaj, aby nie stać w polu rażenia jego karabinku (Q) bo wtedy obrażenia zadawane przez Corkiego znacznie wzrastają. Corki może łatwo odskoczyć w bezpiecznym kierunku za pomocą W więc nie zdziw się gdy nagle wycofa się z walki. Po zdobyciu przez przeciwnika 6 poziomu i zakupieniu Trinity Force może być znacznie ciężej więc wykorzystaj Supporta z jakimś mocnym CC, aby uciszyć przeciwnika.

Draven

Wysoki - Przeciwnicy na linii | Quinn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Wysoki

Draven dysponuje znacznie większymi obrażeniami od Quinn za sprawą swoich wirujących toporów. Pamiętaj, że gdy Draven łapie wirujące toporki, zadaje znacznie większe obrażenia, ale jest na to rada - Oślepienie Quinn świetnie sprawdza się w takiej sytuacji. Za pomocą E może odepchnąć przeciwnika troszkę na bok także gdy tylko dostrzeżesz taki zamiar staraj się uniknąć ataku przeciwnika i znaleźć się poza jego zasięgiem. Gdy Draven łapie swoje toporki nie ma co iść z nim na wymianę. Spróbuj zmusić przeciwnika żeby przegapił któryś z nich i wtedy zaatakować.

Ezreal

Średni - Przeciwnicy na linii | Quinn | League of Legends - League of Legends - poradnik do gry

Średni

Ezreal jest ciężkim przeciwnikiem dla Quinn ponieważ jej Oślepienie na niewiele się tutaj zda - w takim wypadku Ezreal po prostu będzie korzystał z Q. Bohater ten dysponuje również szybką ucieczką, która w połączeniu z Flashem może sprawić, że nie dasz rady go dokończyć. Staraj się stać za minionami ponieważ będą one blokować lecące w Twoją stronę Q. Staraj się zmusić przeciwnika do wykorzystania E (odskok) i wtedy ruszyć do ataku - przeciwnik nie będzie mógł tak sprawnie uciec. Jeśli widzisz szansę w zdobyciu zabójstwa - przejdź w formę Valora i leć za przeciwnikiem, aby wykończyć go przy pomocy obrażeń AoE.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie