Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

League of Legends - poradnik do gry

League of Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeciwnicy w jungli | Elise | League of Legends League of Legends poradnik, porady

Elise ma dość słaby early game, jeśli nie uda jej się trafić we wroga wszystkimi umiejętnośćiami i jest kilku z nich, którzy skutecznie potrafią uprzykrzyć ci życie. Są to dwie grupy bohaterów - ci, którzy są znacznie silniejsi od ciebie w early-mid game i ci, którzy potrafią zaatakować z zaskoczenia. Gdy spotkasz któregoś z tych bohaterów, uciekaj i wezwij wsparcie.

Do pierwszej grupy wchodzą:

  • Udyr - dzięki blue buffowi jest w stanie wygrać pojedynek z każdym praktycznie junglerem. Jeśli pojawi się w twojej jungli, nie wdawaj się w walkę tylko wezwij wsparcie i wspólnie zajmijcie się wrogiem.
  • Xin Zhao - ten bohater to koszmar early game. Posiada gigantyczne obrażenia i mało który bohater jest w stanie z nim wygrać jeden na jednego. Wezwij wsparcie, a jeśli nie ma takiej opcji to uciekaj. Lepiej stracić parę creepów niż życie.
  • Lee Sin - bardzo mobilny i zadający duże obrażenia bohater, który błyszczy w early-mid game. Podobnie jak z poprzednimi, nie wdawaj się w walkę, szczególnie, gdy posiada red buffa. Nie używa many, lecz energię, więc jest w stanie walczyć wydajniej niż ty.
  • Pantheon - koszmar wszystkich bohaterów w early-mid game, nie inaczej jest w jungli. Gdy go zobaczysz, szczególnie gdy masz niski poziom zdrowia, uciekaj gdzie pieprz rośnie - gdy masz poniżej 15% zdrowia jego ataki i umiejętność mają gwarantowany atak krytyczny.
  • Nocturne - jego ganki przed 6 poziomem są słabe, jednak w walce jeden na jednego jest jednym z najmocniejszych bohaterów. Zadaje duże obrażenia, leczy się podczas atakowania, potrafi blokować twoje umiejętności, a także wywołać efekt przerażenia.
  • Aatrox - ta sama sytuacja co Nocturne, w dodatku nie posiada on many, przez co może używać swoich umiejętności do woli. Jego pasyw pozwoli mu wrócić do życia, by z tobą skończyć. Nie wdawaj się w walkę jeden na jednego.
  • Kha'Zix - zyskuje on premię do obrażeń, gdy jesteś odosobniony (gdy nie ma w twoim pobliżu żadnego sojusznika, czy to bohatera czy miniona), więc w dżungli ma nad tobą sporą przewagę.

Druga grupa bohaterów to :

Zostało jeszcze 42% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie