Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do Elden Ring, dowiecie się jak zdobyć wszystkie legendarne prochy przyzwania. To warunek do odblokowania srebrnego trofeum Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains).

Ostatnia aktualizacja: 1 lipca 2022

Na tej stronie poradnika trofeowego do Elden Ring dowiecie się, jak zdobyć wszystkie legendarne prochy. Dzięki temu odblokujecie srebrne trofeum Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains). Wszystkich jest 6 i możecie zdobyć je na każdym etapie gry, żadne z nich bowiem nie przepadają aż do ukończenia fabuły.

Kristoff, rycerz starożytnych smoków (Ancient Dragon Knight Kristoff)

Prochy Kristoffa, rycerza starożytnych smoków (Ancient Dragon Knight Kristoff) otrzymacie za pokonanie Starożytnego bohatera z Zamor (Ancient Hero of Zamor) w Grobie Świętego Bohatera (Sainted Heros Grave) - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy Kristoffa, rycerza starożytnych smoków (Ancient Dragon Knight Kristoff) otrzymacie za pokonanie Starożytnego bohatera z Zamor (Ancient Hero of Zamor) w Grobie Świętego Bohatera (Sainted Hero's Grave). Więcej informacji znajdziecie na stronie poświęconej walce z nim.

Ogha, Rycerz Lwiej Grzywy (Redmane Knight Ogha)

Prochy Ogha, Rycerza Lwiej Grzywy (Redmane Knight Ogha) otrzymacie za pokonanie Ducha zgniłego drzewa (Putrid Tree Spirit) - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy Ogha, Rycerza Lwiej Grzywy (Redmane Knight Ogha) otrzymacie za pokonanie Ducha zgniłego drzewa (Putrid Tree Spirit). Znajdziecie go w Katakumbach poległych na wojnie (War-Dead Catacombs) w Caelid. Więcej informacji jest na stronie o nazwie Duch owrzodzonego drzewa.

Bezgłowa Lhutel (Lhutel the Headless)

Prochy Bezgłowej Lhutel (Lhutel the Headless) otrzymacie za pokonanie Cmentarnego cienia (Cemetery Shade) - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy Bezgłowej Lhutel (Lhutel the Headless) otrzymacie za pokonanie Cmentarnego cienia (Cemetery Shade). To przeciwnik, którego znajdziecie na Płaczącym półwyspie w Katakumbach Czarnego Noża (Black Knife Catacombs). Na stronie poświęconej walce z Cmentarnym Cieniem znajdziecie więcej informacji.

Rycerz czystej zgnilizny Finlay (Cleanrot Knight Finlay)

Prochy Rycerza czystej zgnilizny Finlaya (Cleanrot Knight Finlay) znajdują się w Elphael, podporze Świętego Drzewa (Elphael, Brace of the Haligtree) - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy Rycerza czystej zgnilizny Finlaya (Cleanrot Knight Finlay) znajdują się w Elphael, podporze Świętego Drzewa (Elphael, Brace of the Haligtree). Z miejsca łaski o nazwie Kaplica (Prayer Room) udajcie się na północ.

Idźcie przed siebie, aż dotrzecie do schodów - zarówno na górę jak i na dół - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Idźcie przed siebie, aż dotrzecie do schodów - zarówno na górę jak i na dół. Skorzystajcie z pierwszego zestawu schodów na dół, po czym zbliżcie się do trupa przewieszonego przez zniszczoną barierkę. Przed nim znajduje się konstrukcja, po której możecie przedostać się do niewielkiej kapliczki - tam gdzie widoczny jest żuk na powyższym zrzucie ekranu.

Po lewej od tego miejsca znajdziecie mały pokój, w którym znajduje się rycerz czystej zgnilizny i skrzynia. To w tej skrzyni znajdują się prochy.

Tiche, Czarny Nóż (Black Knife Tiche)

Prochy Tiche, Czarnego Noża (Black Knife Tiche) otrzymacie za pokonanie bossa imieniem Alecto, Przywódca Czarnych Noży (Alecto, Black Knife Ringleader) - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy Tiche, Czarnego Noża (Black Knife Tiche) otrzymacie za pokonanie bossa imieniem Alecto, Przywódca Czarnych Noży (Alecto, Black Knife Ringleader). Na stronie poświęconej Alecto znajdziecie więcej informacji.

Łza naśladowcy (Mimic Tear)

Prochy o nazwie Łza naśladowcy (Mimic Tear) dostępne będą dopiero po pokonaniu Radahna, Gwiezdna Plaga (Starscourge Radahn) - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy o nazwie Łza naśladowcy (Mimic Tear) dostępne będą dopiero po pokonaniu Radahna, Gwiezdna Plaga (Starscourge Radahn). Będziecie też potrzebować klucza kamiennego ostrza. Prochy znajdziecie w Nokron, Wiecznym Mieście (Nokron, Eternal City). Następnie będziecie musieli pokonać Łzę naśladowcy (Mimic Tear).

Następnie będziecie musieli dostać się do Świętej Ziemi Nocy (Night's Sacred Ground) znajdującej się niedaleko miejsca łaski Las przodków (Ancestral Woods). Na mapie przedstawiającej Rzekę Siofra będzie to miejsce łaski o numerze 6.

Stamtąd będziecie musieli zeskoczyć na dach pobliskiego budynku - w kierunku południowo zachodnim - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Stamtąd będziecie musieli zeskoczyć na dach pobliskiego budynku - w kierunku południowo zachodnim. Idąc po gzymsach dostaniecie się do miejsca, z którego zobaczycie zaokrąglony dach wieży. Zeskoczcie na niego, a później weźcie rozpęd i zeskoczcie poziom niżej, przed siebie - tak jak na obrazku powyżej.

Po pokonaniu przeciwników i przedostaniu się przez plac, dotrzecie do podniszczonej konstrukcji znajdującej się wysoko nad ziemią - Elden Ring: Legendarne prochy (Legendary Ashen Remains) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Po pokonaniu przeciwników i przedostaniu się przez plac, dotrzecie do podniszczonej konstrukcji znajdującej się wysoko nad ziemią. Przedostańcie się po niej na drugą stronę, a następnie zeskoczcie z okna na dół, do wnętrza budynku.

Mińcie ołtarzyk znajdujący się na północnym wschodzie, a następnie skierujcie się do przejścia na południowym schodzie. Znajduje się tam pomieszczenie ukryte za mgłą. Musicie użyć tutaj klucza kamiennego ostrza. Za mgłą znajdziecie przeciwnika i skrzynię, w której znajdują się prochy łzy naśladowcy.