Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Esgar, Krwawy Duchowny (Esgar, Priest of Blood) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać Esgara, Krwawego Duchownego (Esgar, Priest of Blood), którego znajdziecie w Leyndell, królewskiej stolicy (Leyndell, Royal Capital), a dokładniej w Katakumbach Leyndell (Leyndell Catacombs).

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera porady dotyczące walki z Esgarem, Krwawym Duchownym (Esgar, Priest of Blood). Dowiecie się w jaki sposób walczyć z bossem oraz na jakie ataki warto uważać. Ponadto, przeczytacie o potencjalnych nagrodach oraz zobaczycie, gdzie boss się znajduje.

Lokacja

Boss znajduje się na Leyndell, królewskiej stolicy (Leyndell, Royal Capital), a dokładniej w Katakumbach Leyndell (Leyndell Catacombs) - Elden Ring: Esgar, Krwawy Duchowny (Esgar, Priest of Blood) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Boss znajduje się na Leyndell, królewskiej stolicy (Leyndell, Royal Capital), a dokładniej w Katakumbach Leyndell (Leyndell Catacombs). Znajdują się one pod stolicą, w kanałach. Jeśli nie wiecie jak się tam dostać, przejdźcie do tej strony poradnika: Łajnożerca / Szubrawiec Boggart.

Nagroda za pokonanie

Za pokonanie Esgara, Krwawego Duchownego (Esgar, Priest of Blood) otrzymacie talizman, Radość Pana Krwi (Lord of Bloods Exultation) oraz 30000 Run - Elden Ring: Esgar, Krwawy Duchowny (Esgar, Priest of Blood) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Za pokonanie Esgara, Krwawego Duchownego (Esgar, Priest of Blood) otrzymacie talizman, Radość Pana Krwi (Lord of Blood's Exultation) oraz 30000 Run.

Porady ogólne

  1. Walka z bossem wygląda jak zwyczajna z walka z najeźdźcą. Jest to walka pomiędzy graczem a NPC. Dlatego też można łatwo prowokować bossa do tego, aby do Was podchodził, kiedy wy ładujecie swój mocny atak. Łatwo się dzięki temu na niego nadzieje.
  2. Esgar pomimo tego, że specjalizuje się w krwawych inkantacjach, sam jest podatny na krwawienie. Dlatego też warto walczyć z nim bronią, która nakłada ten status, lub korzystać z krwawych inkantacji.
  3. Walka stanie się o wiele łatwiejsza, o ile na samym początku pokonacie dwa psy, które znajdują się na arenie. Zaatakują one Was o wiele szybciej niż Esgar, dlatego warto wykonać mocny cios, przygotowując się na ich atak.
  4. Dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w przedmioty redukujące status krwawienia, gdyż Esgar bardzo często będzie Wam nakładać ten status.
  5. Ataki Esgara możecie parować. Ponadto, możecie przełamać jego postawę mocnymi atakami, aby wykonać krytyczny cios.
  6. Do walki możecie skorzystać z pomocy innych graczy, a także ze swoich duchowych przyzwań.

Jak pokonać?

Na samym początku, gdy wejdziecie na arenę, skorzystajcie z przywołania, aby ułatwić sobie walkę. Następnie, w pierwszej kolejności powinny Was zaatakować psy. Zalecanym jest, aby jak najszybciej je pokonać, gdyż znacząco utrudnią Wam walkę z bossem.

Gdy już pokonacie psy, walka z Esgarem będzie nieco łatwiejsza - Elden Ring: Esgar, Krwawy Duchowny (Esgar, Priest of Blood) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Gdy już pokonacie psy, walka z Esgarem będzie nieco łatwiejsza. Jest on o wiele łatwiejszy do pokonania, gdy jesteście blisko niego. Jeśli będziecie w oddali, zacznie on korzystać z dużej ilości krwawych inkantacji. Gdy wystrzeli on rój, prawdopodobnie i tak otrzymacie od tego obrażenia. Są one jednak zerowe, dopóki bardzo szybko uciekniecie z chmury, gdyż wtedy nie nałoży ona Wam statusu krwawienia.

Uważajcie również na krwawe szpony, które używa, gdy jesteście przed nim. Po chwili ogień się ukształtuje i wybuchnie, zadając obrażenia od krwawienia i ognia. Ten atak jednakże ma bardzo słaby zasięg, dlatego wystarczy wykonać unik w tył.