Shadow of the Erdtree: Jak duplikować wizerunki w DLC?
Shadow of the Erdtree pozwala duplikować wizerunki, ale odbywa się to inaczej od podstawowej wersji Elden Ring. Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje gdzie są trumny do tworzenia duplikacji wizerunków, jak ich używać i jakie mają ograniczenia.
Aktualizacja:
Dodatek Shadow of the Erdtree zawiera mechanikę duplikowania wizerunków znaną już z głównej kampanii gry Elden Ring. Z naszego poradnika dowiecie się gdzie szukać trumien do tworzenia duplikatów, ile razy można z nich skorzystać oraz czy można duplikować wizerunki z DLC w głównej grze.
- Duplikowanie wizerunków w Krainie Cienia
- Czy można duplikować wizerunki z DLC w podstawowej grze?
- Trumna #1 - Ruiny palców Rhia
- Trumna #2 - Katedra Manus Metyr
- Trumna #3 - Ostrowidok
Duplikowanie wizerunków w Krainie Cienia

- Tworzenie duplikatów dla wizerunków od pokonanych bossów było już dostępne w bazowej wersji Elden Ring. Możecie też używać tej mechaniki podczas pobytu w Krainie Cienia w DLC Shadow of the Erdtree.
- W dodatku należy szukać w świecie gry interaktywnych trumien podobnych do tej z obrazka.

- Po interakcji z trumną wyświetli się okno duplikacji wizerunków. Są w nim widoczne wszystkie zebrane dotychczas wizerunki.
- Z każdej trumny możecie skorzystać tylko 1 raz, tak więc warto przemyśleć wybór wizerunku. Zestawienie trumien z krainy z DLC znajdziecie w dalszej części strony.
Czy można duplikować wizerunki z DLC w podstawowej grze?

- Wizerunki zdobyte w DLC mogą też być zduplikowane w bazowej grze, tzn. w Ziemiach Pomiędzy. Powrót do głównej krainy opisaliśmy na dole strony Jak dotrzeć do DLC?.
- W świecie z podstawowej gry możecie szukać Chodzących mauzoleów - opisaliśmy je dokładnie na osobnej stronie poradnika. Pamiętajcie jednak, że każde chodzące mauzoleum również pozwala tylko na 1 duplikację.
Trumna #1 - Ruiny palców Rhia


- Lokacja ta znajduje się w południowo-wschodniej części Krainy Cieni, na wschód od Modrego wybrzeża.
- Trumnę znajdziecie na północny-wschód od miejsca łaski na terenie ruin.
Trumna #2 - Katedra Manus Metyr


- Katedra to ważna lokacja questowa ze wschodniej części regionu Scadu Altus.
- Nie wchodźcie do budynku katedry, tylko zbadajcie obszar w niewielkiej odległości na południowy-zachód od niej.
Trumna #3 - Ostrowidok


- Musicie najpierw wewnątrz Donżonu cienia rozwiązać zagadkę otwarcia przejścia za posągiem bez głowy - opisaliśmy ją na osobnej stronie poradnika.
- Uzyskacie dostęp do północno-wschodniej części Krainy Cienia. Trumna znajduje się na wschód od małego krateru z pobocznym bossem i na północ od Ruin palców Dheo.
0
- Elden Ring - poradnik do gry
- Shadow of the Erdtree: DLC
- Shadow of the Erdtree: FAQ
- Shadow of the Erdtree: Jak dotrzeć do DLC?
- Shadow of the Erdtree: Jak się przygotować do DLC?
- Shadow of the Erdtree: Gdzie iść najpierw?
- Shadow of the Erdtree: Czym są fragmenty ostrodrzewa (Scadutree Fragments)?
- Shadow of the Erdtree: Czym są prochy czcigodnego ducha (Revered Spirit Ashes)?
- Shadow of the Erdtree: Gdzie znaleźć Gest O Matko?
- Shadow of the Erdtree: Czym są krzyże Miquelli?
- Shadow of the Erdtree: Jak walczyć z płonącymi golemami?
- Shadow of the Erdtree: Jak działa odbijająca twardo-łza?
- Shadow of the Erdtree: Jak duplikować wizerunki w DLC?
- Shadow of the Erdtree: Ile jest zakończeń?
- Shadow of the Erdtree: FAQ
- Shadow of the Erdtree: DLC
Komentarze czytelników
user3121931657 Junior
Skąd wziąć zaklęcie przyzwania wilków? Poszedłem pod inteligencje i nie mam tego zaklęcia na tym bosie
Sivron Junior
W zadaniu z Sellen i po zabiciu Wiedźmy otrzymuje się zwykły Kamień Kowalski Starożytnego Smoka, a nie ponury ;)
furia3780436917 Junior
Zrobiłem wszystko zabiłem go na końcu i nie dostałem żadnego itemu
Jaya Generał
Podoba mi się rada:
"Wydawajcie swoje runy na bieżąco"
dodałbym jako wytłumaczenie - bo gra ma głupi system rozwoju postaci. To głównie przez to wydawanie runów nie chce mi się grać. Samo istnienie poziomów postaci jest dość głupie - niczym nie uzasadnione jakby cofać się do konieczności kalkulacji wszystkiego na kartce.
Moja rada - olejcie wydawanie runów - bossowie często dają na tyle dużo exp'a, że można olać zabijanie mobów. Raz rozwaliłem jakiegoś bossa przy zamku - od razu awans o 3-4 poziomy.
Rada nr2: nie słuchajcie tego co gadają bossowie. Ten wspomniany przy zamku przekonał mnie do zdania: "to nie ma sensu" - miał rację. Zabiłem go i zmieniłem grę - w końcu byłem zadowolony.
Skibun28 Legionista
Czy będzie poradnik do elden ring dlc do pobrania w pdf.... Jak tak to kiedy...
pestkaZmango Junior
Nie mogę się doczekać aż w końcu zagram <3
DarkLord Junior
Część.Wiecie co się dzieje z Tanich jak zje głowę Rykarda?
vlasko18 Legionista
Gdzie zdobyć krwawą różę, sakramentalny pączek i oprawiony kryształowy. Za pomoc z góry dziękuję!
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
