Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Szczyty Gór Olbrzymów - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Szczyty Gór Olbrzymów - Popioły i Prochy
Ryk trolla
Szarża prałata
Seppuku
Prochy mnicha ognia
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Szczytach Gór Olbrzymów (Mountaintops of the Giants), do których dostaniecie się poprzez Wielką Windę Rold (Grand Lift of Rold).

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Szczyty Gór Olbrzymów - Popioły i Prochy

Popioły wojny

Prochy duchów

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się w Szczytach Gór Olbrzymów (Mountaintops of the Giants). Wejście do regionu jest możliwe w momencie, gdy będziecie w posiadaniu przynajmniej dwóch Medalionów Świętego Drzewa (Haligtree Medallions), a następnie skorzystacie z Wielkiej Windy Rold (Grand Lift of Rold).

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

W Szczytach Gór Olbrzymów, będziecie w stanie zdobyć 3 popioły wojny (ashes of war) oraz 1 proch ducha (spirit ash).

Popiół wojny - Ryk trolla (Troll's Roar) [1]

Należy pójść we wskazane miejsce na mapie. Popiół znajduje się na szczycie wielkiego kamienia.

Popiół wojny - Szarża prałata (Prelate's Charge) [2]

Udając się we wskazane na mapie miejsce, znajdziecie obóz ognistych mnichów. W środku tego obozu znajduje się skarabeusz, niedaleko drzewa. Zabijcie go, aby otrzymać popiół wojny.

Popiół wojny - Seppuku [3]

Popiół ten znajduje się w północnej części Zamarzniętego jeziora (Freezing Lake) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Popiół ten znajduje się w północnej części Zamarzniętego jeziora (Freezing Lake). Musicie zabić niewidzialnego skarabeusza, który zostawia ślady na śniegu. Stańcie na jego drodze i wymierzcie precyzyjny atak w momencie, gdy będzie blisko Was, aby otrzymać popiół wojny.

Prochy duchów - Prochy mnicha ognia (Fire Monk Ashes) [1]

Aby zdobyć prochy mnicha ognia (Fire Monk Ashes), należy udać się do Katakumb Szczytów Olbrzymów (Giant's Mountaintops Catacombs). Musicie znaleźć pierwszą platformę, która zaprowadzi Was na dół. Następnie, zamiast iść dalej, ponownie ustańcie na platformie i szybko z niej zejdźcie, aby się uruchomiła i zaczęła się wznosić.

Po tym, jak platforma będzie na samej górze, pojawi się druga platforma, która zaprowadzi Was na sam dół katakumb. Następnie idźcie przed siebie, uważając na mroźne pułapki. Za drugą mroźną pułapką znajdziecie skrzynię, a w niej prochy ducha.