Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Tricia, perfumiarz (Perfumer Tricia) i Lwi wynaturzeniec (Misbegotten Warrior) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać dwójkę bossów, Tricię, perfumiarza oraz Lwiego Wynaturzeńca (Misbegotten Warrior) w Płaskowyżu Altus (Altus Plateau).

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się o tym, jak pokonać dwójkę bossów, Tricię, perfumiarza (Perfumer Tricia) oraz Lwiego wynaturzeńca (Misbegotten Warrior), który znajdują się w Płaskowyżu Altus (Altus Plateau). Dowiecie się jaką nagrodę otrzymacie za ich pokonanie oraz co trzeba zrobić, aby łatwo wygrać z nimi.

Lokacja

Boss ten znajduje się w Płaskowyżu Altus (Altus Plateau), a dokładniej w Szkaradnych katakumbach (Unsightly Catacombs).

1 - Elden Ring: Tricia, perfumiarz (Perfumer Tricia) i Lwi wynaturzeniec (Misbegotten Warrior) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Nagroda za pokonanie

Za pokonanie ich otrzymacie prochy ducha, Perfumiarkę Tricię (Perfumer Tricia) oraz 9400 Run - Elden Ring: Tricia, perfumiarz (Perfumer Tricia) i Lwi wynaturzeniec (Misbegotten Warrior) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Za pokonanie ich otrzymacie prochy ducha, Perfumiarkę Tricię (Perfumer Tricia) oraz 9400 Run.

Porady ogólne

  1. Mimo, że pokonać będziecie musieli dwójkę bossów, w głównej mierze walczyć będziecie musieli z Lwim wynaturzeńcem (Misbegotten Warrior). Tricia najczęściej będzie w oddali, chowając się za tarczą, czasami wspierając drugiego bossa.
  2. Jednakże w pierwszej kolejności powinniście zająć się właśnie Tricią. Wtedy będziecie mogli skupić się głównie na Lwim wynaturzeńcu (Misbegotten Warrior).
  3. Po wejściu na arenę czym prędzej ucieknijcie w bok, gdyż wynaturzeniec od razu skoczy na Waszą postać.
  4. Przyzwijcie Wasze najlepsze prochy duchów, aby zająć wynaturzeńca, kiedy Wy będziecie atakować Tricię. Zróbcie to jednak nie na początku a w momencie, gdy będziecie bezpieczni.

Jak pokonać?

Po wejściu na arenę wykonajcie unik w bok, gdyż prawdopodobnie od razu zaatakuje Was wynaturzeniec. Następnie skorzystajcie z pomocy prochów duchów. One zajmą się wynaturzeńcem, natomiast Wy zajmijcie się Tricią.

Tricia będzie głównie chować się za tarczą, dlatego też ataki z wyskoku lub mocne, ładowane ciosy będą mogły przełamać jej gardę - Elden Ring: Tricia, perfumiarz (Perfumer Tricia) i Lwi wynaturzeniec (Misbegotten Warrior) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Tricia będzie głównie chować się za tarczą, dlatego też ataki z wyskoku lub mocne, ładowane ciosy będą mogły przełamać jej gardę. Natomiast Tricia nie tylko się broni, uważajcie na iskry, które wytworzy przed Wami. Po chwili wybuchną, zadając obrażenia od ognia.

Natomiast walka z Lwim wynaturzeńcem (Misbegotten Warrior) nie różni się w ogóle z jego wcześniejszymi wersjami - Elden Ring: Tricia, perfumiarz (Perfumer Tricia) i Lwi wynaturzeniec (Misbegotten Warrior) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Natomiast walka z Lwim wynaturzeńcem (Misbegotten Warrior) nie różni się w ogóle z jego wcześniejszymi wersjami. Jeśli spotykacie się z nim pierwszy raz, przeczytajcie jak z nim walczyć na osobnej stronie poradnika: Lwi wynaturzeniec.