Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Popioły i Prochy (Jezioro Zgnilizny) - informacje Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera informacje na temat popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Jeziorze Zgnilizny (Lake of Rot), do którego dostaniecie się, przemierzając południowo-wschodnią część głównego koryta Rzeki Ainsel (Ainsel River Main).

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się w Jeziorze Zgnilizny (Lake of Rot), do którego dostaniecie się, przemierzając południowo-wschodnią część głównego koryta Rzeki Ainsel (Ainsel River Main).

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

W podziemnym regionie Jezioro Zgnilizny, niestety, nie znajdują się żadne popioły wojny (ashes of war) oraz prochy duchów (spirit ashes).