Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Popioły wojny Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się czym są popioły wojny (Ashes of War), jak je zdobyć, oraz co trzeba zrobić, aby ich użyć.

Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się więcej o popiołach wojny (Ashes of War), czym są oraz jak ich używać.

Czym są popioły wojny?

Popioły wojny (Ashes of War) to tak naprawdę dodatki do broni i tarcz, które dodają nową, unikalną umiejętność podczas korzystania z danego oręża. Ponadto, ulepszają daną broń bądź tarczę o skalowanie się z konkretną statystyką, np. z siłą. Większość popiołów wojny jest przypisane do konkretnej broni lub tarczy.

Jak używać?

Aby skorzystać z popiołów wojny, najpierw musicie udać się do miejsca łaski (Site of Grace), następnie wybrać opcję Popioły wojny. Zostaniecie przeniesieni do ekwipunku. Wybierzcie broń, którą chcecie ulepszyć. Wybierając ją, zobaczycie dostępne popioły wojny. Następnie wybierzcie popiół, który Was najbardziej interesuje. Od teraz, posługując się bronią, która otrzymała popiół, możecie korzystać ze specjalnej zdolności i ulepszonego skalowania. Teraz jedyne co musicie zrobić, to wcisnąć przycisk odpowiedzialni za skorzystanie z umiejętności (L2 w przypadku Dualshock/Dualsense).