Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Głębiny - Czary i Inkantacje
Mapa Elden Ring - Głębiny - Czary i Inkantacje
Eldeńskie gwiazdy
Mgła Fii
Powiększ mapę

Elden Ring: Czary i Inkantacje (Głębiny) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich czarów (sorceries) i inkantacji (incantations), które znajdziecie w Głębinach (Deeproot Depths). Można się tam dostać po pokonaniu Nieustraszonych gargulców (Valiant Gargoyle), a następnie po skorzystaniu z trumny.

Ostatnia aktualizacja: 2 maja 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Głębiny - Czary i Inkantacje

Inkantacje

Czary

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich czarów (sorceries) oraz inkantacji (incantations), które możecie znaleźć w Głębinach (Deeproot Depths). Można się tam dostać po pokonaniu Nieustraszonych gargulcy, korzystając z trumny, która znajduje się na arenie bossa. Został tutaj opisany sposób jak zdobyć poszczególne czary oraz inkantacje.

Aby korzystać z czarów, należy wyekwipować dowolny kostur znaleziony w grze, a następnie wyekwipować czary w zakładce Zapamiętaj czar podczas odpoczynku przy miejscu łaski (site of grace). Podobnie jest w przypadku inkantacji, tyle że do użycia ich potrzebujecie talizmanów bądź pieczęci.

W Głębinach, będziecie w stanie zdobyć 1 czar oraz 1 inkantacje.

Inkantacje - Eldeńskie gwiazdy (Elden Stars) [1]

Zacznijcie od miejsca łaski Szczyt Wielkiego Wodospadu. Następnie udajcie się na zachód, aż dotrzecie do korzeni drzewa. Stamtąd spójrzcie na północny zachód, aby zobaczyć korzeń prowadzący do jaskini. To właśnie w tę stronę powinniście iść. Wejdźcie do jaskini i pokonajcie wielkie mrówki. Idźcie do samego końca jaskini, właśnie tam znajdziecie Eldeńskie gwiazdy (Elden Stars).

Czary - Mgła Fii (Fia's Mist) [1]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Głębiny) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie. Czar otrzymacie po pokonaniu Czempionów Fii (Fia's Champions).