Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Rzeka Ainsel
Mapa Elden Ring - Rzeka Ainsel
Czeluści studni rzeki Ainsel
Główne koryto rzeki Ainsel
Śluza na rzece Ainsel
Dolny brzeg rzeki Ainsel
Nokstella, Wieczne Miasto
Żołnierz drakonidów
Basen Wodospadu Nokstelii
Powiększ mapę

Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace) w podziemnym regionie Rzeka Ainsel (Ainsel River), do której dostaniecie się po skorzystaniu ze Studni Rzeki Ainsel (Ainsel River Well).

Ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2022

#1 – Czeluści studni rzeki Ainsel

#7 – Główne koryto rzeki Ainsel

#2 – Śluza na rzece Ainsel

#3 – Dolny brzeg rzeki Ainsel

#4 – Nokstella, Wieczne Miasto

#5 – Żołnierz drakonidów

#6 – Basen Wodospadu Nokstelii

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace), które znajdują się w pozdziemnym regionie Rzeka Ainsel (Ainsel River). Do tego regionu można dostać po skorzystaniu ze Studni Rzeki Ainsel (Ainsel Rivel Well).

Miejsca łaski służą między innymi jako checkpoint. Gdy wejdziecie w interakcję z jednym z nich, po śmierci znajdziecie się właśnie w ostatnio aktywowanym miejscu łaski.

Podczas przemierzania całego podziemnego regionu Rzeka Ainsel (Consecrated Snowfield), będziecie w stanie odkryć 6 miejsc łask (sites of grace).

Do Rzeki Ainsel można dostać się na kilka sposobów - Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Do Rzeki Ainsel można dostać się na kilka sposobów. Pierwszym z nich, jest skorzystanie ze Studni Rzeki Ainsel (Ainsel River Well), która znajduje się we wschodniej części Jeziornej Liurni.

Znajduje się tam jednak łucznik-golem, który chroni wejścia - Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Znajduje się tam jednak łucznik-golem, który chroni wejścia. Po pokonaniu go, wystarczy, że wejdziecie do środka studni i zjedziecie windą na dół.

Drugim sposobem na dotarcie do innej części Rzeki Ainsel, jest pokonanie bossa Nieustraszony gargulec - Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Drugim sposobem na dotarcie do innej części Rzeki Ainsel, jest pokonanie bossa Nieustraszony gargulec.

Po wejściu w interakcję z trumną, dostaniecie się do Głębin (Deeproot Depths), a tam, znajdziecie kolejną trumnę, która zaprowadzi Was do Rzeki Ainsel (Ainsel River) - Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Po wejściu w interakcję z trumną, dostaniecie się do Głębin (Deeproot Depths), a tam, znajdziecie kolejną trumnę, która zaprowadzi Was do Rzeki Ainsel (Ainsel River).

Kolejna opcja dostania się tam, wiąże się z kontynuowaniem zadania Ranni - Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Kolejna opcja dostania się tam, wiąże się z kontynuowaniem zadania Ranni. Po oddaniu jej Ostrza Zabójcy Palców, które znajduje się w Nokronie, a dokładniej w Świętej Ziemi Nocy, za kościołem. Wręczając jej ten przedmiot, w Wieży Renny znajdować się będzie teleport, który przetransportuje Was do kolejnych obszarów Rzeki Ainsel (Ainsel River).